· Sobota, 16 Grudzień 2017 ·

Strona główna

::: OŚRODKI :::

Oficjalny wykaz 215 ośrodków Kyokushin Karate w Polsce
(wg stanu na dzień: 9 marca 2004)

LP.   OŚRODEK  KIEROWNIK  STOPIEŃ  NAZWA KLUBU
 1.   Augustów  Matyka Waldemar  3 dan  Augustowski KKK
 2.   Bartoszyce  Litwin Andrzej  1 dan  Bartoszycki KKK
 3.   Będzin  Dadzibug Eugeniusz  5 dan  filia Sosnowieckiego KK
 4.   Białowieża  Jaroszewicz Bogdan  1 dan  Białowieski KKK
 5.   Biała Podlaska  Woroszyło Marek  3 dan  Białopodlaski KKK Sanchin
 6.   Białystok  Puczko Michał  5 dan  Białostocki KKK
 7.   Bielsko Biała  Dubiel Sławomir  3 dan  Bielski KKK
 8.   Bielsk Podlaski  Dakowicz Rafał  2 dan  KKK w Bielsku Podlaskim
 9.   Bobolice  Bielecki Roman  1 dan  Bobolicki KKK
 10.   Bochnia  Krosta Wiesław  2 dan  Klub Kyokushin Bochnia
 11.   Bogatynia  Wołczyk Maciej  1 dan  filia Zgorzeleckiego KKK
 12.   Bukowno  Rudawski Sławomir  4 dan  KKK w Bukownie
 13.   Busko Zdrój  Hornik Robert  4 dan  Buski KKK
 14.   Bydgoszcz  Remus Jarosław  3 dan  Bydgoski KKK
 15.   Bytom  Wojciechowski Jerzy  2 dan  Bytomski KK
 16.   Chełm  Pędziński Paweł  2 dan  Chełmski KKK
 17.   Chocianów   Kaczkowski Andrzej  1 dan  filia Legnickiego KKK
 18.   Chorzów  Dzierwa Adam  3 dan  Chorzowski KKK
 19.   Chrzanów  Zieliński Zbigniew  4 dan  Chrzanowski KK i DSW
 20.   Ciechanów  Zawada Andrzej  1 kyu  Ciechanowski KKK
 21.   Cieszyn  Kubica Bogdan  1 dan  Cieszyński KK
 22.   Czaplinek  Dragun Jerzy  1 kyu  TKKF
 23.   Czeladź  Borkowski Piotr  1 kyu  Czeladzki KK
 24.   Czerwionka  Dusza Sławomir  1 kyu  Czerwioński KKK
 25.   Częstochowa  Górka Zbigniew  3 dan  Częstochowski KK, Klub YMCA
 26.   Człuchów  Paczek Krzysztof  1 kyu  Człuchowski KKK
 27.   Dąbrowa Górnicza  Sroka Artur  4 dan  Dąbrowski KK
 28.   Dęblin        filia Warszawskiego KK
 29.   Dębica  Mendoń Tomasz  1 dan  Dębicki KKK
 30.   Dobre Miasto  Litwin Mirosław  1 dan  Dobromiejski KKK
 31.   Dzierżoniów  Staściuk Marcin  3 dan  Dzierżoniowski KSK
 32.   Elbląg  Kunicki Wojciech  3 dan  filia Malborskiego KKK
 33.   Gdynia  Niedźwiedź Zdzisław  5 dan  KS Kyokushin
 34.   Giżycko  Zubowicz Sławim  1 dan  Giżycki KK
 35.   Gliwice  Byczek Ryszard  2 dan  Gliwicki KKK
 36.   Głogów  Kozdra Edward  3 dan  Międzywojewódzki KKK
 37.   Głubczyce  Kasaraba Jan  1 dan  Głubczycki KK
 38.   Gorlice  Klimkiewicz Stanisław  3 dan  Gorlicki KKK
 39.   Gorzów Wielkopolski  Rój Włodzimierz  5 dan  Gorzowski KS Kyokushin
 40.   Gorzyce  Ostrowski Krzysztof  1 dan  Gorzycki KKK
 41.   Grajewo  Mazurek Radosław  3 dan  Grajewski KKK
 42.   Grudziądz  Kalamarski Janusz  2 dan  Grudziądzki KKK
 43.   Gubin  Dubiel Krzysztof  5 dan  Gubiński KKK
 44.   Hrubieszów  Wołos Marek  1 kyu  Hrubieszowski KKK
 45.   Inowrocław  Gorczyca Daniel  3 dan  Inowrocławski KS Kyokushin
 46.   Jarocin  Wojtkowiak Mariusz  3 dan  KK Jarocin
 47.   Jarosław  Kruk Andrzej  2 dan  KKK Jarosław
 48.   Jasło  Krygowski Tadeusz  5 dan  Jasielski KK
 49.   Jastrzębie Zdrój  Piórkowski Janusz  5 dan  Górniczy KS Krupiński
 50.   Jawor  Kaczkowski Andrzej  1 dan  filia Legnickiego KKK
 51.   Jaworzno  Bachowski Tomasz  4 dan  KKK w Jaworznie
 52.   Jelenia Góra  Wołczyk Maciej  1 dan  Jeleniogórski KKK
 53.   Kalisz  Wajgelt Robert  5 dan  filia Sieradzkiego KKK
 54.   Kaniów  Jaroszek Bogusław  1 kyu  filia Bielskiego KKK
 55.   Katowice  Urbańczyk Edward  5 dan  Katowicki KKK, AWF, TKKF Czarni
 56.   Kędzierzyn Koźle  Zurzycki Witold  2 dan  filia Gliwickiego KKK
 57.   Skarżysko Kamienna  Zaborski Zbigniew  2 dan  Skarżyski KK
 58.   Kietrz  Gaj Andrzej  1 kyu  TKKF
 59.   Kłodzko  Kopczyk Barbara  4 dan  filia KK w Lądku
 60.   Knurów  Król Jarosław  1 dan  Knurowski KKK
 61.   Kobierzyce  Pastuszka Agata  2 dan  Kobierzycki KKK
 62.   Kock  Mamiński Paweł  2 dan  Kocki KKK
 63.   Kolbuszowa  Jemioło Roman  2 dan  Kolbuszowski KKK
 64.   Kołobrzeg  Falko Paweł  2 dan  Kołobrzeski KKK
 65.   Konin  Rutkowski Roman  2 dan  Regionalny KKK
 66.         
 67.   Koszalin  Kłujszo Andrzej  4 dan  Koszaliński KKK
 68.   Kraków  Andrzej Drewniak  9 dan  KKKK, KK YMCA, AZS AGH, AZS PK, SWFIiS UJ, KKK
 TKKF KK, TKKF W
 69.   Krasnystaw  Łukaszewski Roman  3 dan  UKS Krasnystaw
 70.   Krosno  Woźniak Roman  5 dan  Krośniewski KKK
 71.   Kutno  Stasiowski Dariusz  1 kyu  Kutnowski KKK
 72.   Lądek Zdrój  Kopczyk Barbara  4 dan  KKK w Lądku
 73.   Legionowo  Surowiec Bogusław  1 kyu  filia Warszawskiego KKK
 74.   Legnica  Kaczkowski Andrzej  1 dan  Legnicki KKK
 75.   Lesko  Ociesielski Marek  1 dan   KK Lesko
 76.   Leszczyny  Tokarz Edward  1 kyu  Leszczyński KKK
 77.   Leszno  Stor Piotr  1 dan  KK Leszno
 78.   Leżajsk  Burda Dariusz  3 dan  Leżajski KKK
 79.   Lidzbark Warmiński  Litwin Andrzej  1 dan  KK Lidzbark
 80.   Limanowa  Sukiennik Arkadiusz  4 dan  ARS Klub Kyokushinkai Limanowa
 81.   Lipno  Olszewski Paweł  3 dan  Lipnowski KKK
 82.   Lubin  Semik Ryszard  1 dan  Lubiński KKK
 83.   Lublin  Czerniec Jacek  5 dan  Lubelski KKK
 84.   Łomża  Syrnicki Dariusz  1 dan  Łomżyński KKK
 85.   Łódź  Sokołowski Maciej  4 dan  Łódzki KKK
 86.   Łowicz  Sokołowski Maciej  4 dan  filia Łódzkiego KKK
 87.   Lubań Śląski  Wołczyk Maciej  1 kyu  filia zgorzeleckiego KKK
 88.   Malbork  Kunicki Wojciech  3 dan  Malborski KKK
 89.   Mielec  Farat Bożena  1 dan  Mielecki KKK
 90.   Mielno  Banasiak Cezary  3 dan  MKS Mielno
 91.   Międzyzdroje  Sujka Paweł  3 dan  Filia Swinoujskiego KK
 92.   Mińsk Mazowiecki  Wójcicki Maciej  3 Dan  Mińsko-Mazowiecki KKK
 93.   Mysłowice  Urbańczyk Edward  5 dan  filia Katowickiego KK
 94.   Myślenice  Król Sawomir  4 dan    filia Krakowskiego KKK
 95.   Niepołomice  Szczyligar Czesław  1 kyu  filia Krakowskiego KKK
 96.   Nisko  Brzuchacz Mirosław  1 kyu  KKK Nisko
 97.   Nowa Dęba  Kiper Ryszard  5 dan  KKK Nowa Dęba
 98.   Nowa Ruda        filia Wałbrzyskiego KKK
 99.   Nowa Sól  Dąbrowicz Ireneusz  2 dan  Nowosolski KKK
 100.   Nowy Sącz  Krawontka Andrzej  5 dan  Nowosądecki KKK
 101.   Nowy Targ  Pawlikowska Ewa  3 dan  KK Nowy Targ
 102.   Nowy Tomyśl  Szeffner Krzysztof  2 dan  Klub Karate Kyokushin Kanku
 103.   Nowy Wiśnicz   Drewniak Andrzej   8 dan  filia Krakowskiego KKK
 104.   Nysa  Karczmid Dariusz  2 dan  Nyski KK
 105.   Olecko  Kowalewski Marek  1 dan  KS Kyokushinkai w Olecku
 106.   Olesno  Hajdus Eugeniusz  1 dan  KK Olesno
 107.   Olkusz  Rudawski Sławomir  4 dan  filia KKK w Bukownie
 108.   Olsztyn  Wieczorek Marek  3 dan  Olsztyński KKK
 109.   Oława  Szuber Ryszard  3 dan  Oławski KKK
 110.   Opatów  Domagała Waldemar  1 kyu  TKKF
 111.   Orzesze  Kazanecki Czesław  1 kyu  KSSokół
 112.   Ostrołęka  Orzoł Wiesław  4 dan  Ostrołęcki KS
 113.   Ostrów Mazowiecka  Grabowski Radosław  2 dan  Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
 114.   Oświęcim  Zieliński Zbigniew  4 dan  Oświęcimski KSK i DSW
 115.   Otwock  Juszczyk Paweł  3 dan  UKS Otwock
 116.   Pabianice  Majewski Leszek  1 kyu  TKKF
 117.   Pasłęk        filia Malborskiego KKK
 118.   Pawłowice        TKKF
 119.   Piła  Remus Jarosław  2 dan  Pilski KKK
 120.   Pińczów        filia Kieleckiego KKK
 121.   Pionki  Sikorski Stanisław  2 dan  TKKF
 122.   Piotrków Trybunalski  Sokołowski Maciej  4 dan  filia Łódzkiego KKK
 123.   Płock  Mazurkiewicz Jan  5 dan  Płocki KKK
 124.   Polkowice  Lemiesz Zbigniew  2 dan  Polkowicki KK
 125.   Police  Sujka Paweł  3 dan  filia Świnoujskiego KKK
 126.   Poznań  Kopielski Mirosław  3 dan  Poznański KK
 127.   Prudnik  Kasperski Jerzy  1 kyu  Prudnicki KKK
 128.   Przasnysz  Kowalski Krzysztof  1 dan  Przasnyski KKK
 129.   Przemyśl  Makara Ryszard  3 dan  Przemyski KKK
 130.   Przeworsk  Walas Dariusz  4 dan  Przeworski KKK
 131.   Puławy  Mamiński Paweł  1 dan  filia Kockiego KKK
 132.   Racibórz  Wachowski Grzegorz  3 dan  Raciborski Klub Kyokushin Karate
 133.   Radom  Guzik Mirosław  4 dan  Radomski KKK, PK
 134.   Radomsko  Ujma Rafał  2 dan  KKK Radomsko
 135.   Radzymin  Lenkiewicz Tomasz  3 dan  UKS Radzymin
 136.   Radzyń Podlaski  Woroszyło Marek  2 dan  KKK Radzyń
 137.   Rembertów        filia Warszawskiego KKK
 138.   Ropczyce  Chełpa Jacek  1 kyu  Ropczycki KKK
 139.   Rawa Mazowiecka  Kopczyński Marcin  2 kyu  Rawski KKK
 140.   Ruda Śląska  Dymek Roman  3 dan  Rudzki KKK
 141.   Rudnik  Brzuchacz Mirosław  1 kyu  KKK w Rudniku
 142.   Rybnik  Paliński Zbigniew  3 dan  Rybnicki KK
 143.   Rzeszów  Sokół Marian  2 dan  Rzeszowski KKK
 144.   Sandomierz  Orłowski Andrzej  3 dan  Sandomierski KS Wisła
 145.   Sanok  Orzechowski Henryk  5 dan  Sanocki KKK
 146.   Sejny  Wojna Piotr  1 kyu  TKKF
 147.   Serock  Kaszycki Zbigniew  3 dan  KKK Serock
 148.   Sianów  Rosowska Tamara  1 dan  MKS
 149.   Siedlce  Bogdański Norbert  3 dan  Siedlecki KKK
 150.   Siemianowice  Manecki Andrzej  5 dan  Siemianowicki KKK
 151.   Sieradz  Wajgelt Robert  5 dan  Sieradzki KKK
 152.   Skawina  Kaganek Andrzej  2 dan  KKK Skawina
 153.   Skierniewice  Gołębiowski Dariusz  1 kyu  MLKS Widok
 154.   Sławków  Lewandowska Barbara  1 dan  Sławkowski KKK
 155.   Słubice  Rój Włodzimierz  5 dan  filia Gorzowskiego KKK
 156.   Słupsk  Samsel Stanisław  3 dan  Słupski KKK
 157.   Sochaczew  Sokołowski Maciej  4 dan  filia Łódzkiego KKK
 158.   Sokołów Podlaski  Godlewski Michał  2 dan  Sokołowski KKK
 159.   Sosnowiec  Dadzibug Eugeniusz  5 dan  Sosnowiecki KK
 160.   Sośno  Muniak Wacław  1 kyu  KK Sośno
 161.   Stalowa Wola  Głuchowski Zbigniew  4 dan  Stalowowolski KKK Bushido
 162.   Strzelce Opolskie  Bielecki Aleksander  2 dan  Strzelecki KKK
 163.   Sulechów  Madej Eliasz  4 dan  filia Zieleniogórskiego KSK
 164.   Szczecin  Ambroziak Radosław  3 dan   KKK Szczecin
 165.   Szczecinek  Hurka Wojciech  4 dan  KKK Szczecinek
 166.   Szczytno  Zembrzuski Piotr  4 dan  Szczytnieński KKK
 167.   Świebodzice  Galus Ryszard  1 dan  filia Wałbrzyskiego KKK
 168.   Świętochłowice  Manecki Andrzej  5 dan  filia Siemianowickiego KKK
 169.   Świdnica  Romanowski Zbigniew  2 dan  Świdnicki KKK
 170.   Świnoujście  Sujka Paweł  3 dan  Świnoujski KKK
 171.   Tarnobrzeg  Kiper Ryszard  5 dan  Tarnobrzeski KKK
 172.   Konstancin Jeziorna  Orysiak Paweł  2 dan  KK Konstancin Jeziorna
 173.   Tarnów  Gwizd Wiesław  5 dan  Tarnowski KS Karate
 174.   Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zd  Papoń Paweł  2 dan  Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice
 175.   Tczew  Grochowski Mirosław  1 dan  Tczewski KKK
 176.   Tomaszów Lubelski  Wójcik Jerzy  2 dan  Tomaszowski KKK
 177.   Tomaszów Mazowiecki      Tomaszowski KKK
 178.   Trzciel  Kabat Ryszard  1 kyu  TKKF
 179.   Trzebinia  Bachowski Tomasz  4 dan  filia KKK w Jaworznie
 180.   Tychy        filia Katowickiego KKK
 181.   Ustka  Wdowiarek Artur  3 dan  KK Ustka
 182.   Ustrzyki Dolne  Cipora Jan  1 dan  Ustrzycki KKK
 183.   Wadowice        filia Bielskiego KKK
 184.   Wałbrzych  Galus Ryszard  1 dan  Wałbrzyski KKK
 185.   Warszawa  Gruba Jan  5 dan  Warszawski KKK, Mazowiecki KKK
 186.   Włocławek  Mazurkiewicz Jan  5 dan  KKK we Włocławku
 187.   Wodzisław Śląski  Mikułka Arkadiusz  3 dan  Wodzisławski KKK
 188.   Wohyń  Langa Dariusz  1 kyu  Podlaski KK Bushido
 189.   Wolin  Tarka Ryszard  1 kyu  TKKF
 190.   Wołów  Bolanowski Bogusław  4 dan  Wołowski Klub Kyokushin
 191.   Wrocław  Sypień Agnieszka  4 dan  KKK Wrocław
 192.   Wyszków  Rembowski Andrzej  1 kyu  filia Częstochowskiego KKK
 193.   Zabrze  Nikołajuk Jerzy  1 kyu  TKKF
 194.   Zakopane  Weselski Włodzimierz  4 dan  Zakopiański KKK
 195.   Zawiercie  Guździk Zbigniew  4 dan  Zawierciański KK
 196.   Zamość  Policha Krzysztof  4 dan  Zamojski KKK
 197.   Ząbkowice Śląskie  Stolarczyk Witold  5 dan  Ząbkowicki KKK
 198.   Zegrze  Pęcek Janusz  1 kyu  TKKF
 199.   Zgierz  Sokołowski Maciej  4 dan  filia Łódzkiego KKK
 200.   Zgorzelec  Namielski Mariusz  1 dan  Zgorzelecki KKK
 201.   Zielona Góra  Madej Eliasz  4 dan  Zielonogórski KSKarate
 202.   Złotoryja        filia Legnickiego KKK
 203.   Żarów        filia Wałbrzyskiego KKK
 204.   Żary  Czapliński Mariusz  1 kyu  TKKF
 205.   Żory  Ludziejewski Jerzy  2 dan  KKK Żory
 206.   Żywiec   Dębiec Piotr   2 dan  Zywiecki KKK
 207.   Lancut  Wiśniewski Janusz  2 dan  Łańcucki KKK
 208.   Grodzisk Wielkopolski  Krzysztof Szeffner  2 dan  Klub Karate Kyokushin Kanku
 209.   Brzozów  Jacenty Indyk  1 kyu  Brzozowski KKK
 210.   Sędziszów  Tutakiewicz Marek  1 dan  KK Sędziszów
 211.   Sztum  Steiner Krzysztof  1 Kyu  KK Sztum
 212.   Zielonka  Sieradzki Marcin  2 dan  UKS Zielonka
 213.   Złocieniec  Pawłowicz Wojciech  2 dan  KK Złocieniec
 214.   Kościelisko  Popiołek Grzegorz  2 dan  KK Kościelisko
 215.   Myszyniec  Drężek Stanisław  1 dan  Myszyniecki KK
 216.   Chojnice  Janikowski Adam  1 dan  Chojnicki KK
 217.   Mikolow  Witek Dariusz  1 dan  Mikolowski KK
 218.   Świdnik  Gierszon Leszek  3 dan  UKS Świdnik
 219.   Myszków  Kaszycki Zbigniew  3 dan  KK Myszków
 220.   Wieliczka  Kopciowski Robert  5 dan  Wielicki KKK
 221.   Stary Sącz  Marmuszewski Andrzej  3 dan  KKK Stary Sącz
 222.   Nałęczów  Sularz Izabela  3 dan  UKS Nałęczów
 223.   Konstancin  Tomala Rafał  3 dan  KK Konstancin
 224.   Drawsko Pomorskie  Korczyński Karol  3 dan  Drawski KKK
 225.   Rawa Mazowiecka  Kopczyński Marcin  1 dan  KK Rawa Mazowiecka
 226.   Moryń  Kos Piotr  1 dan  Moryński KK
 227.   Mrągowo  Kozłowski Piotr  1 dan  KK Mrągowo
 228.   Siechnice  Szuber Ryszard  3 dan  Siechnicki KKK
 229.   Gdansk  Preis Jaroslaw  3 dan  Akademia Pomorska KK
 230.   Kielce  Lipa Adrian  2 dan  Kielecki KKK
 231.   Postomino  Cichy Lukasz  1 dan  Postominski
 232.   Miastko  Dudziak Jerzy  2 dan  KK Miastko



© 1997-2017 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai