· Środa, 25 Maj 2022 ·

Strona główna

::: STATYSTYKA :::

Oficjalny wykaz stopni dan Polskiej Organizacji Kyokushinkai

(wg stanu na dzień 1 września 2020)


LP.   NAZWISKO i IMIĘ  OŚRODEK  STOPIEŃ  DATA  UWAGI
 1.   Drewniak Andrzej  Kraków  9 dan  2017  KWF
 2.   Kopciowski Robert  Kraków  6 dan  2021  Kraków
 3.   Krawontka Andrzej  Nowy Sącz  6 dan  2021  Kraków
 4.   Stolarczyk Witold  Ząbkowice Śl.  6 dan  2021  Krakow
 5.   Dubiel Krzysztof  Gubin  5 dan  2014  Krakow
 6.   Guzik Mirosław  Radom  5 dan  2019  Krakow
 7.   Kiper Ryszard  Nowa Dęba  5 dan  2014  Dania
 8.   Kłujszo Andrzej  Koszalin  5 dan  2020  Krakow 
 9.   Świątkowski Bogdan  Kraków  5 dan  2018  Kraków
 10.   Manecki Andrzej  Siemianowice  5 dan  2011  Yamanaki
 11.   Niedżwiedż Zdzisław  Gdynia  5 dan  2013  Krakow
 12.   Piórkowski Janusz  Jastrzębie Zdrój  5 dan  2016  Kraków
 13.   Rój Włodzimierz  Gorzów  5 dan  2007  Mitsumine
 14.   Sokołowski Maciej  Łódz  5 dan  2020  Krakow
 15.   Sypień Agnieszka  Wrocław  5 dan  2019  Tokio
 16.   Urbańczyk Edward  Katowice  5 dan  2017  Lublin
 17.   Woźniak Roman  Krosno  5 dan  2011  Yamanaki
 18.   Zembrzuski Piotr  Szczytno  5 dan  2017  Astana
 19.   Bachowski Tomasz  Jaworzno  4 dan  2016  Krakow
 20.   Bartnicki Tomasz  Mińsk Mazowiecki  4 dan  2016  Kraków
 21.   Bolanowski Boguław  Wołów  4 dan  2016  Kraków
 22.   Dzierwa Adam  Chorzów  4 dan  2013  Lublin
 23.   Fiedko Marek  Tarnobrzeg  4 dan  2016  Kraków
 24.   Głuchowski Zbigniew  Stalowa Wola  4 dan  2010  Papendal
 25.   Guździk Zbigniew  Zawiercie  4 dan  2012  Papendal
 26.   Hurka Wojciech  Szczecinek  4 dan  2015  Kraków
 27.   Kaszycki Zbigniew  Myszków  4 dan  2015  Lublin
 28.   Konieczko Janusz  Hamburg  4 dan  2015  Kraków
 29.   Kopczyk-Śmig Barbara  Lądek Zdrój  4 dan  2013  Krakow
 30.   Król Sławomir  Kraków  4 dan  2013  Krakow 
 31.   Madej Eliasz  Zielona Góra  4 dan  2014  Krakow
 32.   Marszałek Maciej  Gliwice  4 dan  2014  Lublin
 33.   Mazurek Radosław  Grajewo  4 dan  2017  Kraków
 34.   Moczydłowski Piotr  Warszawa  4 dan  2019  Lublin
 35.   Olszewski Paweł  Lipno  4 dan  2013  Kraków
 36.   Remus Jarosław  Bydgoszcz  4 dan  2021  Krakow 
 37.   Rudawski Sławomir  Bukowno  4 dan  2013  Kraków
 38.   Samsel Stanisław  Słupsk  4 dan  2016  Kraków 
 39.   Sokół Marian  Rzeszów  4 dan  2016  Kraków
 40.   Sroka Artur  Dabrowa G.  4 dan  2012  Krakow
 41.   Sujka Paweł  Świnoujście  4 dan  2020  Kraków
 42.   Sukiennik Arkadiusz  Limanowa  4 dan  2017  Kraków
 43.   Sypień Sylwester  Wrocław  4 dan  2017  Lublin
 44.   Szuber Ryszard  Wrocław  4 dan  2015  Kraków
 45.   Tomczak Maciej  Bydgoszcz  4 dan  2019  Kraków
 46.   Banasiak Cezary  Mielno  3 dan  2014  Krakow
 47.   Burzyński Jarosław  Radom  3 dan  1987  Kraków - zmarł
 48.   Dąbrowicz Ireneusz  Nowa Sól  3 dan  2013  Kraków
 49.   Dróżdż Michał  Jastrzębie Zdrój  3 dan  2019  Kraków
 50.   Drewniak Aldona  Kraków  3 dan  2020  Kraków
 51.   Falko Paweł  Koszalin  3 dan  2018  Kraków
 52.   Górka Zbigniew  Częstochowa  3 dan  2012  Kraków
 53.   Godlewski Michał  Sokołów Podlaski  3 dan  2020  Krakow 
 54.   Hornik Robert  Busko Zdrój  3 dan  2010  Krakow 
 55.   Janikowski Adam  Chojnice  3 dan  2016  Kraków
 56.   Kaganek Andrzej  Skawina  3 dan  2015  Krakow 
 57.   Kalamarski Janusz  Grudziądz  3 dan  2019  Lublin
 58.   Kasińska Dorota  Zawiercie  3 dan  2020  Kraków
 59.   Kieres Sławomir  Bukowno  3 dan  2020  Kraków
 60.   Klimkiewicz Stanisław  Gorlice  3 dan  2010  Kraków
 61.   Kopciowski Krzysztof  Wieliczka  3 dan  2019  Kraków
 62.   Korczyński Karol  Drawsko Pomorskie  3 dan  2016  Kraków
 63.   Kozieł Seweryn  Jastrzębie Zdrój  3 dan  2019  Krakow
 64.   Krawontka Łukasz  Nowy Sącz  3 dan  2018  Kraków
 65.   Kudyk Dariusz  Żory  3 dan  2019  Krakow
 66.   Kułakowski Marcin  Siechnice  3 dan  2014  Kraków
 67.   Leśniewski Waldemar  Nowa Sól  3 dan  2017  Krakow
 68.   Łomako Dariusz  Koszalin  3 dan  2015  Kraków
 69.   Łukaszewski Roman  Krasnystaw  3 dan  2010  Kraków
 70.   Madej Tomasz  Zielona Góra  3 dan  2019  Krakow
 71.   Marmuszewski Andrzej  Stary Sącz  3 dan  2012  Kraków
 72.   Matyka Waldemar  Augustów  3 dan  2010  Krakow 
 73.   Mikułka Arkadiusz  Wodzisław Śląski  3 dan  2011  Kraków
 74.   Paliński Zbigniew  Rybnik  3 dan  2014  Kraków
 75.   Pawłowicz Wojciech  Złocieniec  3 dan  2015  Kraków
 76.   Popiołek Grzegorz  Zakopane  3 dan  2017  Lublin
 77.   Sarga Jan  Kraków  3 dan  2020  Krakow 
 78.   Szeffner Krzysztof  Nowy Tomyśl  3 dan  2016  Lublin
 79.   Szulc Sandra  Leszno  3 dan  2020  Kraków
 80.   Tomaszewicz Paweł  Koszalin  3 dan  2019  Krakow
 81.   Tylka Andrzej  Drawsko Pomorskie  3 dan  2018  Kraków
 82.   Urbański Marek  Sieradz  3 dan  2016  Kraków
 83.   Wachowski Grzegorz  Racibórz  3 dan  2011  Kraków 
 84.   Wójcicki Maciej  Mińsk Mazowiecki  3 dan  2016  Kraków
 85.   Wdowiarek Artur  Ustka  3 dan  2010  Gorzow 
 86.   Werner Michał  Kraków  3 dan  2017  Kraków
 87.   Wieczorek Mariusz  Koszalin  3 dan  2018  Kraków
 88.   Wilk Roman  Kraków  3 dan  2020  Krakow 
 89.   Wiszyński Waldemar  Krakow  3 dan  2020  Krakow 
 90.   Wojtkowiak Mariusz  Jarocin  3 dan  2010  Kraków
 91.   Wróbel Janusz  Warszawa  3 dan  2010  Kraków
 92.   Zurzycki Witold  Kraków  3 dan  2020  Krakow 
 93.   Bazylewicz Michal  Zielona Góra  2 dan  2019  Kraków
 94.   Bączyk Michał  Koszalin  2 dan  2020  Kraków
 95.   Bereza Dorota  Wołów  2 dan  2020  Krakow
 96.   Bielecki Aleksander  Strzelce Opolskie  2 dan  2001  Krakow 
 97.   Borzyszkowski Leszek  Gdynia  2 dan  2020  Krakow
 98.   Byczek Ryszard  Gliwice  2 dan  1987  Krakow 
 99.   Czaban Anna  Niebieszczany  2 dan  2019  Kraków
 100.   Czaban Janusz  Niebieszczany  2 dan  2015  Kraków
 101.   Czura Zdzisław  Kraków  2 dan  2011  Kraków
 102.   Dakowicz Rafał  Bielsk Podl.  2 dan  1999  Krakow 
 103.   Dąbrowski Robert  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2018  Kraków
 104.   Doktor Wiesław  Haidelberg  2 dan  2015  Kraków - zmarł
 105.   Dorosz Leszek  Radom  2 dan  2015  Kraków
 106.   Duda Waldemar  Kraków  2 dan  2005  Krakow 
 107.   Dudziak Jerzy  Koszalin  2 dan  2018  Kraków
 108.   Dylewska Monika  Lądek Zdrój  2 dan  2018  Krakow
 109.   Erdmańczyk Andrzej  Chojnice  2 dan  2018  Krakow
 110.   Filus Krzysztof  Bukowno  2 dan  2015  Krakow
 111.   Fruba Jarosław  Minsk Mazowiecki  2 dan  2012  Kraków
 112.   Gawełczyk Michał  Pawłowice  2 dan  2019  Kraków
 113.   Gądek Piotr  Zielona Góra  2 dan  2015  Krakow
 114.   Guzik Łukasz  Radom  2 dan  2015  Kraków
 115.   Hrynowiecki Dariusz  Szczytno  2 dan  2002  Krakow 
 116.   Jakubowski Michał  Sieradz  2 dan  2019  Kraków
 117.   Janczak Piotr  Czerwionka  2 dan  2018  Kraków
 118.   Janicka Marta  Bukowno  2 dan  2020  kraków
 119.   Jęcek Dariusz  Tymień  2 dan  2019  Krakow
 120.   Kawa Roman  Kraków  2 dan  1999  Krakow 
 121.   Kogut Janusz  Chojnice  2 dan  2014  Krakow
 122.   Konsek Marek  Rybnik  2 dan  2020  Krakow
 123.   Kopciowski Konrad  Wieliczka  2 dan  2020  Kraków
 124.   Kos Piotr  Moryń  2 dan  2013  Kraków
 125.   Kowalczyk Sylwester  Siechnice  2 dan  2019  Kraków
 126.   Kuba Andrzej  Katowice  2 dan  1994  Tokio 
 127.   Kurcon Michał  Sanok  2 dan  2020  Kraków
 128.   Kwaśnik Andrzej  Koszalin  2 dan  2018  Kraków
 129.   Lemiesz Zbigniew  Polkowice  2 dan  1999  Krakow 
 130.   Lenicki Wojciech  Gorzów  2 dan  2010  Gorzow
 131.   Lewandowski Mirosław  Torun  2 dan  2016  Warna
 132.   Lisowska Anna  Krakow  2 dan  2018  Kraków
 133.   Liszka Łukasz  Krakow  2 dan  2018  Krakow
 134.   Machcińska Agata  Koszalin  2 dan  2015  Krakow
 135.   Machnik Marek  Ząbkowice  2 dan  2011  Krakow 
 136.   Maśnica Ireneusz  Kraków  2 dan  2020  Kraków
 137.   Mawlichanów Krzysztof  Kraków  2 dan  2019  Kraków
 138.   Miller Marcin  Warszawa  2 dan  2019  Kraków
 139.   Niedźwiedź Marcin  Gdynia  2 dan  2016  Kraków
 140.   Niedziółka Marek  Kraków  2 dan  2004  Heino
 141.   Owczarek Andrzej  Kraków  2 dan  2002  Krakow 
 142.   Pałka Andrzej  Katowice  2 dan  2008  Krakow 
 143.   Pardela Sebastian  Zawiercie  2 dan  2019  Kraków
 144.   Pastuszka Agata  Kobierzyce  2 dan  2003  Kraków
 145.   Pastuszka Jacek  Kobierzyce  2 dan  2002  Krakow 
 146.   Pękala Robert  Koszalin  2 dan  2000  Krakow 
 147.   Pender Sebastian  Kraków  2 dan  2007  Kraków
 148.   Piesik Tomasz  Szczecinek  2 dan  2014  Kraków
 149.   Piotrowski Jan  Lublin  2 dan  1987  Krakow 
 150.   Pniewski Wawrzyniec  Mińsk Mazowiecki  2 dan  2018  Kraków
 151.   Regent Katarzyna  Koszalin  2 dan  2019  Kraków
 152.   Rejterada Wojciech  Olecko  2 dan  2007  Kraków
 153.   Sawicki Piotr  Białystok  2 dan  2009  Warna
 154.   Semik Ryszard  Lubin  2 dan  2014  Krakow 
 155.   Solarski Maciej  Irlandia  2 dan  2016  Krakow
 156.   Solniczek Robert  Koszalin  2 dan  2013  Krakow
 157.   Supeł Zbigniew  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2015  Krakow
 158.   Sypień Patryk  Wrocław  2 dan  2017  Lublin
 159.   Szuber Leszek  Siechnice  2 dan  2013  Kraków
 160.   Szyngiel Marek  Jastrzebie Zdroj  2 dan  2019  Krakow
 161.   Trochonowicz Zenon  Katowice  2 dan  2005  Kraków
 162.   Ujma Rafał  Radomsko  2 dan  2012  Krakow
 163.   Wajgelt Beata  Sieradz  2 dan  2015  Kraków
 164.   Warzecha Wiesław  Częstochowa  2 dan  1998  Krakow 
 165.   Wójcik Jerzy  Tomaszów Lubelski  2 dan  2010  Kraków
 166.   Wójcik Mateusz  Kraków  2 dan  2009  Kraków
 167.   Wnuk Norbert  Zawiercie  2 dan  2020  Kraków
 168.   Wohn Tadeusz  Katowice  2 dan  2011  Krakow 
 169.   Wojciechowski Jerzy  Bytom  2 dan  2004  Kraków
 170.   Wywiał Marek  Dąbrowa Górnicza  2 dan  2018  Kraków
 171.   Zachara Joanna  Tarnów  2 dan  2016  Kraków
 172.   Zakrzewski Waldemar  Szczecinek  2 dan  2015  Kraków
 173.   Zębala Ewa  Gliwice  2 dan  1987  Papendal 
 174.   Zgrzebniak Leszek  Bytom  2 dan  1993  Krakow 
 175.   Zięcina Janusz  Wieliczka  2 dan  2021  Kraków
 176.   Zima Jan  Gorlice  2 dan  2011  Kraków
 177.   Abdoul Romaric  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 178.   Andrzej Ciesielski  Zielona Góra  1 dan  2012  Krakow
 179.   Antczak Jacek  Świnoujście  1 dan  2011  Kraków
 180.   Antoniuk Marek  Świnoujście  1 dan  2015  Kraków
 181.   Babiś Edward  Gorlice  1 dan  2008  Kraków
 182.   Bachorski Tomasz  Wodzisław  1 dan  2019  Kraków
 183.   Balicki Paweł  Wieliczka  1 dan  2020  Kraków
 184.   Bańka Dariusz  Stalowa Wola  1 dan  2007  Kraków
 185.   Banaś Marian  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 186.   Banasik Piotr  Koszalin  1 dan  2003  Kraków
 187.   Bartnicki Bohdan  Kraków  1 dan  2001  Krakow 
 188.   Bauer Adam  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 189.   Białas Piotr  Kraków  1 dan  1993  Krakow 
 190.   Bieniek Włodzimierz  Dąbrowa G.  1 dan  1985  Krakow 
 191.   Biniaszewski Tomasz  Radom  1 dan  2000  Krakow 
 192.   Biszczak Paweł  Legnica  1 dan  2008  Kraków
 193.   Blicharski Michał  Nowa Sól  1 dan  2015  Kraków
 194.   Bodzioch Mariusz  Krosno  1 dan  2003  Kraków
 195.   Bolenbach Jarosław  Tarnobrzeg  1 dan  2007  Kraków
 196.   Boretti Jerzy  Łódż  1 dan  1985  Krakow 
 197.   Boruta Mariusz  Sanok  1 dan  2000  Krakow 
 198.   Brucki Grzegorz  Bibice  1 dan  2017  Kraków
 199.   Brzóska Florentyna  Ząbkowice  1 dan  2010  Krakow
 200.   Brzóska Hortensja  Ząbkowice  1 dan  2010  Krakow
 201.   Buczyński Adam  Krosno  1 dan  2008  Kraków
 202.   Buhl Łukasz  Tarnów  1 dan  2016  Kraków
 203.   Buksztynowicz Karol  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 204.   Chmura Marek  Złocieniec  1 dan  2011  Kraków
 205.   Chocholski Jerzy  Skoczów  1 dan  2019  Kraków
 206.   Choiński Wojciech  Płock  1 dan  2007  Krakow
 207.   Chojnacki Paweł  Ostrołęka  1 dan  2007  Krakow
 208.   Cholewa Jarosław  Kraków  1 dan  2019  Kraków
 209.   Cichy Łukasz  Postomino  1 dan  2014  Krakow
 210.   Cielepa Mariusz  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 211.   Cieszun Dariusz  Wrocław  1 dan  2019  Kraków
 212.   Cipora Jan  Ustrzyki Dolne  1 dan  1997  Krakow 
 213.   Comski Robert  Wrocław  1 dan  2000  Krakow 
 214.   Czarnecki Andrzej  Nowa Sól  1 dan  2015  Kraków
 215.   Czarnota Jacek  Radom  1 dan  1993  Krakow 
 216.   Czech Zbigniew  Nowa Sól  1 dan  2013  Kraków
 217.   Czechowska Monika  Krakow  1 dan  2009  Krakow
 218.   Dębiec Piotr  Żywiec  1 dan  2011  Kraków
 219.   Dereszewski Bogusław  Grajewo  1 dan  2019  Kraków
 220.   Derlatko Sławomir  Lubin  1 dan  2003  Kraków
 221.   Dewalski Tomasz  Siemianowice  1 dan  2008  Kraków
 222.   Długołęcki Jarosław  Radomsko  1 dan  2014  Krakow
 223.   Drewniak Oskar  Kraków  1 dan  2020  Kraków
 224.   Drgas Andrzej  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 225.   Duda Paulina  Żywiec  1 dan  2020  Kraków
 226.   Dusiło Krzysztof  Jarosław  1 dan  2006  Kraków
 227.   Dusza Ryszard  Zabrze  1 dan  2009  Kraków
 228.   Dwernicki Andrzej  Gdynia  1 dan  2019  Kraków
 229.   Dziadko Sławomir  Bydgoszcz  1 dan  2002  Krakow 
 230.   Dziadosz Jarosław  Jasło  1 dan  2009  Krakow
 231.   Dziedzic Michał  Wrocław  1 dan  2002  Krakow 
 232.   Dziedzic Robert  Limanowa  1 dan  2011  Kraków
 233.   Dzierżanowski Kajetan  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 234.   Ejsmont Mirosław  Białystok  1 dan  2009  Kraków
 235.   Faber Adam  Ustrzyki Dolne  1 dan  2012  Kraków
 236.   Farat Bożena  Mielec  1 dan  1997  Krakow 
 237.   Farat Sławomir  Mielec  1 dan  2000  Krakow 
 238.   Ferek Daniel  Wodzisław  1 dan  2020  Kraków
 239.   Filipek Wojciech  Gliwice  1 dan  2007  Kraków
 240.   Fruba Katarzyna  Mińsk Mazowiecki  1 dan  2019  Kraków
 241.   Ful Andrzej  Strzelce Opolskie  1 dan  2002  Krakow 
 242.   Fulbiszewski Marek  Krakow  1 dan  2016  Krakow
 243.   Futyma Zbigniew  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 244.   Gacoń Jacek  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 245.   Galant Paweł  Mińsk Mazowiecki  1 dan  2014  Krakow
 246.   Galus Ryszard  Wałbrzych  1 dan  1996  Krakow 
 247.   Garbacz Mateusz  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 248.   Górniak Paweł  Sanok  1 dan  2015  Kraków
 249.   Gąska Tomasz  Szczytno  1 dan  2009  Kraków
 250.   Gerent Mariusz  Sanok  1 dan  2009  Kraków
 251.   Gładczak Jan  Ruda Śląska  1 dan  1999  Krakow 
 252.   Głąbowski Roman  Szczytno  1 dan  1994  Krakow 
 253.   Głowacki Tomasz  Katowice  1 dan  2002  Krakow 
 254.   Głuchowski Wojciech  Biała Podlaska  1 dan  2003  Kraków
 255.   Gnybek Jacek  Gorzów Wielkopolski  1 dan  2005  Kraków
 256.   Golonka Marek  Limanowa  1 dan  1996  Krakow 
 257.   Gołąb Mariusz  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 258.   Gołąbek Zbigniew  Częstochowa  1 dan  1993  Kraków 
 259.   Gonet Radosław  Krosno  1 dan  2004  Kraków
 260.   Grabarczyk Piotr  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 261.   Graca Rafał  Giżycko  1 dan  2009  Kraków
 262.   Grech Jerzy  Raciburz  1 dan  2016  Kraków
 263.   Grobelski Radosław  Leszno  1 dan  2009  Kraków
 264.   Grochowski Marcin  Koszalin  1 dan  2008  Krakow
 265.   Grodowski Krystian  Świdnica  1 dan  2005  Kraków
 266.   Grucel Tomasz  Kraków  1 dan  2001  Krakow 
 267.   Grzech Andrzej  Racibórz  1 dan  2002  Krakow 
 268.   Grzegórzko Marcin  Tarnów  1 dan  2002  Krakow 
 269.   Grzegorz Fabrycki  Grajewo  1 dan  2012  Krakow
 270.   Grzenik Katarzyna  Rybnik  1 dan  2020  Kraków
 271.   Grzeszczuk Marcin  Nowy Sącz  1 dan  2012  Krakow
 272.   Grzwaczewska Justyna  Lipno  1 dan  2008  Kraków
 273.   Grzyb Maciej  Sosnowiec  1 dan  2008  Kraków
 274.   Grzymek Jakub  Bibice  1 dan  2020  Kraków
 275.   Gut Jan  Stalowa Wola  1 dan  1994  Krakow 
 276.   Guzik Iwona  Radom  1 dan  2016  Kraków
 277.   Gzella Ireneusz  Wodzislaw  1 dan  2016  Kraków
 278.   Habraszka Dobrosława  Tarnowskie Góry  1 dan  2008  Kraków
 279.   Hajdus Eugeniusz  Olesno  1 dan  2007  Kraków
 280.   Horna Andrzej  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 281.   Hyleński Tomasz  Sanok  1 dan  2020  Kraków
 282.   Ilczuk Magdalena  Świnoujście  1 dan  2011  Kraków
 283.   Iwański Robert  Wrocław  1 dan  2009  Kraków
 284.   Jacek Noga  Krakow  1 dan  2012  Krakow
 285.   Janczak Anna  Czerwień  1 dan  2019  Kraków
 286.   Janczak Krzysztof  Włocławek  1 dan  2008  Krakow
 287.   Jankowski Bogusław  Warszawa  1 dan  2004  Kraków
 288.   Jankowski Jarosław  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 289.   Janowski Tomasz  Kielce  1 dan  2004  Kraków
 290.   Jarczyński Dariusz  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2020  Kraków
 291.   Jarosław Macek  Bukowno  1 dan  2012  Krakow
 292.   Jaroszewicz Bogdan  Białowieża  1 dan  1996  Krakow 
 293.   Jaruszewski Robert  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 294.   Jarzyna Adam  Olsztyn  1 dan  2006  Krakow
 295.   Jasińska Anna  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 296.   Jóźkiewicz Grzegorz  Zakopane  1 dan  2007  Krakow
 297.   Jednacz Sławomir  Stalowa Wola  1 dan  2005  Kraków
 298.   Jelak Grzegorz  Jarocin  1 dan  2008  Kraków
 299.   Jeńć Bogusław  Przeworsk  1 dan  2009  Kraków
 300.   Juszczak Przemysław  Limanowa  1 dan  2019  Kraków
 301.   Kaczkowski Andrzej  Legnica  1 dan  1996  Krakow 
 302.   Kaczmarek Sławomir  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 303.   Kalinowski Rafal  Racibórz  1 dan  2019  Kraków
 304.   Kamil Kołodziejczyk  Sieradz  1 dan  2012  Krakow
 305.   Kamionka Jerzy  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 306.   Kania Sylwester  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 307.   Karpuk Dariusz  Ustka  1 dan  2014  Krakow
 308.   Kasaraba Jan  Głubczyce  1 dan  2000  Krakow 
 309.   Kędzierski Mariusz  Limanowa  1 dan  2003  Kraków
 310.   Kęska Stanisław  Nowy Tomyśl  1 dan  1999  Krakow 
 311.   Kielian Iwona  Tarnów Opolski  1 dan  2014  Krakow
 312.   Kijas Maja  Wrocław  1 dan  2006  Kraków
 313.   Kikiel Paweł  Koszalin  1 dan  2013  Kraków
 314.   Kindlarski Jan  Sanok  1 dan  1996  Krakow 
 315.   Kisiel Krzysztof  Szczecinek  1 dan  2019  Kraków
 316.   Kisiel Tomasz  Lublin  1 dan  2007  Krakow
 317.   Kleczkowski Tomasz  Lublin  1 dan  2009  Kraków
 318.   Klejnot Grzegorz  Dabrowa Górnicza  1 dan  2015  Kraków
 319.   Klimowicz Fabian  Ząbkowice Sląskie  1 dan  2007  Kraków
 320.   Klusek Grzegorz  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 321.   Kłosiński Jakub  Wrocław  1 dan  2008  Kraków
 322.   Kogut Tomasz  Hamburg  1 dan  2020  kraków
 323.   Kolasa Franciszek  Nowy Targ  1 dan  1999  Krakow 
 324.   Kopala Henryk  Chorzów  1 dan  2009  Kraków
 325.   Kopczyński Marcin  Rawa Mazowiecka  1 dan  2006  Kraków
 326.   Kosowski Marek  Toruń  1 dan  2000  Krakow 
 327.   Koszyk Czesław  Dębica  1 dan  1995  Krakow 
 328.   Kotlarski Krzysztof  Sieradz  1 dan  2019  Kraków
 329.   Kowalewski Marek  Olecko  1 dan  1999  Krakow 
 330.   Kowalski Krzysztof  Przasnysz  1 dan  1993  Krakow 
 331.   Kowalski Ryszard  Słupsk  1 dan  2011  Kraków
 332.   Kozłowski Piotr  Mragowo  1 dan  2005  Kraków
 333.   Kozub Sylwia  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 334.   Kozyrski Marek  Siechnice  1 dan  2019  Kraków
 335.   Krauzy Henryk  Rybnik  1 dan  2020  Kraków
 336.   Krawczyk Edward  Nowy Sącz  1 dan  2011  Kraków
 337.   Krawontka Łukasz  Nowy Sącz  1 dan  2004  Kraków
 338.   Król Jarosław  Knurów  1 dan  1996  Krakow 
 339.   Kruk Tomasz  Kraków  1 dan  2020  Kraków
 340.   Kruszona Robert  Cieszyn  1 dan  2014  Krakow
 341.   Krzywelski Krzysztof  Strzelce Opolskie  1 dan  2004  Kraków
 342.   Kubica Bogdan  Cieszyn  1 dan  1980  Krakow 
 343.   Kubicki Rafał  Chorzów  1 dan  2008  Kraków
 344.   Kubuśka Marek  Kraków  1 dan  1996  Krakow 
 345.   Kukliński Krzysztof  Wejherowo  1 dan  2020  Kraków
 346.   Latko Michał  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 347.   Lech Krzysztof  Jasło  1 dan  2006  Kraków
 348.   Lewandowska Barbara  Bukowno  1 dan  1998  Krakow 
 349.   Lipka Jacek  Bytom  1 dan  2011  Kraków
 350.   Lis Marcin  Bukowno  1 dan  2019  Kraków
 351.   Lisiecki Dominik  Siechnice  1 dan  2014  Krakow
 352.   Lisowski Marek  Białystok  1 dan  1996  Krakow 
 353.   Łaba Julian  Bytom  1 dan  2004  Kraków
 354.   Łagodziński Janusz  Siechnice  1 dan  2014  Krakow
 355.   Łamako Dariusz  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 356.   Łukasz Guzik  Radom  1 dan  2012  Krakow
 357.   Macek Maciej  Przemyśl  1 dan  2019  Kraków
 358.   Machnik Marek  Ząbkowice Śląskie  1 dan  2011  Kraków
 359.   Madej Marek  Zielona Góra  1 dan  2013  Kraków
 360.   Madeja Mariusz  Tarnow  1 dan  2006  Kraków
 361.   Madera Dariusz  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 362.   Malinowski Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 363.   Małek Mirosław  Katowice  1 dan  2005  Kraków
 364.   Małys Mariusz  Zamość  1 dan  2008  Kraków
 365.   Maniakowski Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  1994  Krakow 
 366.   Marcin Grzeszczuk  Nowy Sącz  1 dan  2012  Krakow
 367.   Marcinkowski Michał  Gdynia  1 dan  2002  Krakow 
 368.   Martinow Michał  Sieradz  1 dan  2020  Kraków
 369.   Maskiewicz Wojciech  Rzeszów  1 dan  1994  Krakow 
 370.   Matloch Andrzej  Jastrzebie  1 dan  2009  Kraków
 371.   Maturski Tomasz  Katowice  1 dan  2008  Krakow
 372.   Matuszewski Przemysław  Skierniewice  1 dan  2009  Krakow
 373.   Mazur Jacek  Kraków  1 dan  2005  Kraków
 374.   Mazur Marek  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 375.   Michalak Jacek  Bytom  1 dan  1994  Krakow 
 376.   Michalczuk Dominik  Lublin  1 dan  2009  Kraków
 377.   Michał Dróżdż  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 378.   Michaś Piotr  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 379.   Michałek Marek  Lublin  1 dan  2000  Krakow 
 380.   Michna Mirosław  Racibórz  1 dan  2020  Kraków
 381.   Mikoda Paweł  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 382.   Mirecki Robert  Wrocław  1 dan  1999  Krakow 
 383.   Mitoraj Grzegorz  Jasło  1 dan  1997  Krakow 
 384.   Mlonek Waldemar  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 385.   Morgun Gienadij  Kraków  1 dan  1998  Krakow 
 386.   Mrozowski Kamil  Zielona Góra  1 dan  2019  Kraków
 387.   Musialski Janusz  Katowice  1 dan  1996  Krakow 
 388.   Musierowicz Robert  ŁódŹ  1 dan  2004  Kraków
 389.   Namielski Mariusz  Zgorzelec  1 dan  2002  Krakow 
 390.   Nędza Rafał  Zakopane  1 dan  2008  Krakow
 391.   Nester Lesław  Sanok  1 dan  2014  Krakow
 392.   Niewiadomski Jarosław  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 393.   Nikiel Michał  Siechnice  1 dan  2015  Kraków
 394.   Niżnik Dariusz  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 395.   Nowak Marcin  Mielno  1 dan  2015  Kraków
 396.   Ociepka Radosław  Gliwice  1 dan  2008  Krakow
 397.   Olejnik Krzysztof  Nowa Sól  1 dan  2013  Kraków
 398.   Olszak Mariusz  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 399.   Olszewski Józef  Nysa  1 dan  1987  Krakow 
 400.   Olszowski Marek  Nowy Sącz  1 dan  2019  Kraków
 401.   Orlik Witold  Krakow  1 dan  2020  Kraków
 402.   Orzechowski Jakub  Stalowa Wola  1 dan  2008  Krakow
 403.   Ostrowski Krzysztof  Gorzyce  1 dan  2001  Krakow 
 404.   Owczarek Mariola  Jaworzno  1 dan  2001  Krakow 
 405.   Pabiś Aleksander  Kraków  1 dan  1999  Krakow 
 406.   Palmowski Szczepan  Świdnica  1 dan  2009  Kraków
 407.   Paradecki Zbigniew  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 408.   Pasterny Andrzej  Cieszyn  1 dan  2019  Kraków
 409.   Pawelec Piotr  Sieradz  1 dan  2011  Kraków
 410.   Pawlikowski Piotr  Kielce  1 dan  1996  Krakow 
 411.   Pawłowicz Wojciech  Złocieniec  1 dan  2011  Krakow
 412.   Pawłowski Bernard  Lubin  1 dan  2015  Kraków
 413.   Piątek Andrzej  Wadowice  1 dan  1994  Krakow 
 414.   Piątek Michał  Katowice  1 dan  2003  Kraków
 415.   Piątkowski Jakub  Sieradz  1 dan  2006  Krakow
 416.   Pieczara Anna  Gliwice  1 dan  2008  Krakow
 417.   Pieczara Edward  Gliwice  1 dan  2003  Kraków
 418.   Pietraszka Ireneusz  OLsztyn  1 dan  2008  Krakow
 419.   Pietrzyk Sławomir  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 420.   Piorunik Tadeusz  Ustrzyki Dolne  1 dan  2012  Krakow
 421.   Piotr Pawelec  Sieradz  1 dan  2012  Krakow
 422.   Plewka Bogusław  Lubliniec  1 dan  1994  Krakow 
 423.   Płaszczyńska Emilia  Ostrołęka  1 dan  2008  Krakow
 424.   Płaszczyńska Karina  Kielce  1 dan  2007  Kraków
 425.   Płatek Rafał  Kielce  1 dan  2000  Krakow 
 426.   Płóciennik Andrzej  Bydgoszcz  1 dan  2020  Kraków
 427.   Pojda Marek  Chorzów  1 dan  2009  Kraków
 428.   Polański Jarosław  Świnoujście  1 dan  2015  Kraków
 429.   Polewiak Piotr  Chrzanów  1 dan  1997  Krakow 
 430.   Popardowski Robert    1 dan  2018  
 431.   Poznański Jerzy  Wrocław  1 dan  1992  Krakow - zmarł
 432.   Przybylski Jacek  Gorlice  1 dan  2005  Kraków
 433.   Przybyła Adam  Krosno  1 dan  2004  Kraków
 434.   Przystasz Tomasz  Ząbkowice Śląskie  1 dan  2016  Kraków
 435.   Psota Danuta  Wodzisław  1 dan  2019  Kraków
 436.   Ptak Leszek  Jasło  1 dan  2008  Kraków
 437.   Radomska Ewelina  Kraków  1 dan  2019  Kraków
 438.   Radwański Jerzy  Jasło  1 dan  2006  Kraków
 439.   Radziusz Ryszard  Szczecin  1 dan  2016  Kraków
 440.   Rak Michał  Warszawa  1 dan  2011  Kraków
 441.   Robert Dąbrowski  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 442.   Rogacz Łukasz  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2005  Kraków
 443.   Rosowska Tamara  Koszalin  1 dan  1996  Krakow 
 444.   Rostkowska Sylwia  Radom  1 dan  2002  Krakow 
 445.   Rudziński Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  2002  Krakow
 446.   Rybicki Andrzej  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 447.   Ryszard Koprjaniuk  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 448.   Sawicki Marek  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 449.   Sciślicki Radosław  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 450.   Scislicki Jarosław  Dabrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 451.   Seredyński Roman  Gliwice  1 dan  2000  Krakow 
 452.   Sieczka Arkadiusz  Sieradz  1 dan  2005  Kraków
 453.   Sieczka Mariusz  Sieradz  1 dan  2003  Kraków
 454.   Sielczak Angelika  Lipno  1 dan  2019  Kraków
 455.   Sielicka Agnieszka  Wołów  1 dan  2013  Kraków
 456.   Siemczyk Józef  Zamość  1 dan  2008  Krakow
 457.   Sietko-Sierkiewicz Władysław  Świnoujście  1 dan  2016  Kraków
 458.   Sikorski Stanisław  Radom  1 dan  1985  Krakow 
 459.   Siuciak Witold  Sanok  1 dan  1995  Krakow 
 460.   Slędak Damian  Koszalin  1 dan  2016  Kraków
 461.   Sławomir Kieres  Bukowno  1 dan  2012  Krakow
 462.   Smółka damian  Rybnik  1 dan  2011  Kraków
 463.   Soczawa Artur  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2019  Kraków
 464.   Soliwoda Anna  Polkowice  1 dan  2000  Krakow 
 465.   Sosnowski Leszek  Kraków  1 dan  2019  Kraków
 466.   Spałka Janusz  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 467.   Stanisławski Jarosław  Skierniewice  1 dan  2009  Kraków
 468.   Stark Monika  Sosnowiec  1 dan  1998  Krakow 
 469.   Stasiak Lubomir  Tarnowskie Góry  1 dan  2002  Kraków
 470.   Stecki Artur  Kraków  1 dan  2000  Krakow 
 471.   Stefański Rafał  Bydgoszcz  1 dan  2014  Krakow
 472.   Stelmach Jacek  Włocławek  1 dan  2004  Kraków
 473.   Stempski Rafał  Wrocław  1 dan  1997  Krakow 
 474.   Stolarek Konrad  Łódź  1 dan  2008  Kraków
 475.   Strój Krzysztof  Bukowno  1 dan  2015  Kraków
 476.   Strefner Piotr  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 477.   Surdyk Aneta  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 478.   Surniak Wojciech  Przeworsk  1 dan  1998  Kraków 
 479.   Surowaniec Henryk  Stalowa Wola  1 dan  1999  Krakow 
 480.   Swatek Grzegorz  Kielce  1 dan  2007  Kraków
 481.   Swider Sylwester  Nowa Sól  1 dan  2000  Kraków 
 482.   Swiderski Jerzy  Rzeszów  1 dan  1985  Kraków 
 483.   Swiercz Renata  Kobierzyce  1 dan  2003  Kraków
 484.   Synoradzki Jacek  Częstochowa  1 dan  1993   Kraków
 485.   Syrnicki Dariusz  Łomża  1 dan  2005  Kraków
 486.   Szczucki Krzysztof  Gliwice  1 dan  1995  Krakow 
 487.   Szela Adam  Dębica  1 dan  2007  Kraków
 488.   Szewczyk Karol  Lublin  1 dan  2008  Krakow
 489.   Szir Arkadiusz  Wołów  1 dan  2009  Kraków
 490.   Szmurło Leszek  Wieliczka  1 dan  2020  Kraków
 491.   Sznyder Wojciech  Gliwice  1 dan  2002  Kraków 
 492.   Szuber Leszek  Siechnice  1 dan  2007  Kraków
 493.   Szumski Grzegorz  Tarnowskie Góry  1 dan  1996  Kraków 
 494.   Szwed Mariusz  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 495.   Szymański Jacek  Przemyśl  1 dan  1999  Kraków 
 496.   Szymborski Sylwester  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 497.   Tarasiewicz Michał  Tarnowskie Góry  1 dan  2002  Krakow 
 498.   Tarnowski Mieczysław  Kraków  1 dan  1998  Kraków 
 499.   Tomiałowicz Marek  Wrocław  1 dan  2008  Krakow
 500.   Tracz Adam  Szczecin  1 dan  2019  Kraków
 501.   Tymczuk Paweł  Zamość  1 dan  2008  Kraków
 502.   Tyzo Bartłomiej  Lublin  1 dan  2005  Kraków
 503.   Uzar Antoni  Bukowno  1 dan  2013  Kraków
 504.   Wajgelt Ida  Sieradz  1 dan  2020  Kraków
 505.   Wajgelt Iga  Sieradz  1 dan  2015  Kraków
 506.   Walczak Grzegorz  Lublin  1 dan  2004  Kraków
 507.   Walczak Maciej  Zielona Góra  1 dan  2011  Kraków
 508.   Waldemar Zakrzewski  Szczecinek  1 dan  2012  Krakow
 509.   Wardacki Grzegorz  Grudziądz  1 dan  2007  Kraków
 510.   Wasilewska Agnieszka  Nowa Sól  1 dan  2020  Kraków
 511.   Wójcicki Zbigniew  Brok  1 dan  2008  Kraków
 512.   Wójcik Andrzej  Zawiercie  1 dan  2003  Kraków
 513.   Wójcik Arkadiusz  Kraków  1 dan  2008  Kraków
 514.   Wójcik Jerzy  Kraków  1 dan  1976  Krakow - zmarł
 515.   Wójcik Magdalena  Katowice  1 dan  2009  Kraków
 516.   Wdowiak Janusz  Tarnów  1 dan  2007  Kraków
 517.   Wdowicz Wojciech  Tarnobrzeg  1 dan  2002  Krakow 
 518.   Wiatrowski Maciej  Siechnice  1 dan  2008  Kraków
 519.   Wielgosik Andrzej  Lubin  1 dan  2014  Krakow
 520.   Wiendlocha Tomasz  Olesno  1 dan  2008  Krakow
 521.   Wilcz Sławomir  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 522.   Wiśniewski Janusz  Łańcut  1 dan  2003  Kraków
 523.   Winiarski Wojciech  Chrzanów  1 dan  2004  Kraków
 524.   Winkler Tomasz  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 525.   Witek Dariusz  Katowice  1 dan  2002  Krakow 
 526.   Witukiewicz Kordian  Lądek Zdrój  1 dan  2020  Kraków
 527.   Wizor Michał  Koszalin  1 dan  1996  Krakow 
 528.   Wodka Janusz  Kraków  1 dan  1994  Kraków - zmarł
 529.   Wokal Lech  Krakow  1 dan  2015  Kraków
 530.   Woźniak Krzysztof  Łódź  1 dan  2004  Kraków
 531.   Wołczyk Maciej  Jelenia Góra  1 dan  2002  Krakow 
 532.   Wudarski Arkadiusz  Częstochowa  1 dan  1994  Krakow
 533.   Wywiał Marek  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 534.   Zacharski Andrzej  Kraków  1 dan  2000  Krakow
 535.   Zachwieja Krzysztof  Legnica  1 dan  2001  Krakow 
 536.   Załuski Waldemar  Lądek Zdrój  1 dan  2013  Kraków
 537.   Zawada Andrzej  Ciechanów  1 dan  2005  Kraków
 538.   Zgnilec Anna  Zamość  1 dan  2009  Kraków
 539.   Zieliński Mirosław  Słupsk  1 dan  1985  Krakow 
 540.   Zmora Roman  Gorzów  1 dan  2010  Gorzow
 541.   Zuberek Ewelina  Koszalin  1 dan  2019  Kraków
 542.   Zubowicz Sławomir  Giżycko  1 dan  2009  Kraków
 543.   Zuk Marcin  Zielona Góra  1 dan  2013  Kraków


Prosimy o zgłaszanie błędow na adres: Dla bezpieczeństwa ten adres e-mail został zamieszczony jako plik .gif. Jeśli chcesz wysłać pocztę, musisz go przepisać.


© 1997-2022 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai