OGŁOSZENIA
AKTUALNOŚCI
KALENDARZ
GALERIE
PRASA
STATYSTYKA
ORGANIZACJA
BUDO KARATE
SKLEP
·
Czwartek, 18 Kwiecień 2024
·
:::
STATYSTYKA
:::
Oficjalny wykaz stopni dan Polskiej Organizacji Kyokushinkai
(wg stanu na dzień 1 września 2020)
LP.
NAZWISKO i IMIĘ
OŚRODEK
STOPIEŃ
DATA
UWAGI
1.
Drewniak Andrzej
Kraków
9 dan
2017
KWF
2.
Kopciowski Robert
Kraków
6 dan
2021
Kraków
3.
Krawontka Andrzej
Nowy Sącz
6 dan
2021
Kraków
4.
Stolarczyk Witold
Ząbkowice Śl.
6 dan
2021
Krakow
5.
Bartnicki Tomasz
Mińsk Mazowiecki
5 dan
2022
Kraków
6.
Bolanowski Boguław
Wołów
5 dan
2022
Kraków
7.
Dubiel Krzysztof
Gubin
5 dan
2014
Krakow
8.
Guzik Mirosław
Radom
5 dan
2019
Krakow
9.
Kiper Ryszard
Nowa Dęba
5 dan
2014
Dania
10.
Kłujszo Andrzej
Koszalin
5 dan
2020
Krakow
11.
Konieczko Janusz
Hamburg
5 dan
2022
Kraków
12.
Świątkowski Bogdan
Kraków
5 dan
2018
Kraków
13.
Madej Eliasz
Zielona Góra
5 dan
2023
Krakow
14.
Manecki Andrzej
Siemianowice
5 dan
2011
Yamanaki
15.
Niedżwiedż Zdzisław
Gdynia
5 dan
2013
Krakow
16.
Olszewski Paweł
Lipno
5 dan
2022
Kraków
17.
Piórkowski Janusz
Jastrzębie Zdrój
5 dan
2016
Kraków
18.
Rój Włodzimierz
Gorzów
5 dan
2007
Mitsumine
19.
Sokołowski Maciej
Łódz
5 dan
2020
Krakow
20.
Sukiennik Arkadiusz
Limanowa
5 dan
2023
Kraków
21.
Sypień Agnieszka
Wrocław
5 dan
2019
Tokio
22.
Urbańczyk Edward
Katowice
5 dan
2017
Lublin
23.
Woźniak Roman
Krosno
5 dan
2011
Yamanaki
24.
Zembrzuski Piotr
Szczytno
5 dan
2017
Astana
25.
Bachowski Tomasz
Jaworzno
4 dan
2016
Krakow
26.
Dzierwa Adam
Chorzów
4 dan
2013
Lublin
27.
Fiedko Marek
Tarnobrzeg
4 dan
2016
Kraków
28.
Głuchowski Zbigniew
Stalowa Wola
4 dan
2010
Papendal
29.
Guździk Zbigniew
Zawiercie
4 dan
2012
Papendal
30.
Hurka Wojciech
Szczecinek
4 dan
2015
Kraków
31.
Kaszycki Zbigniew
Myszków
4 dan
2015
Lublin
32.
Klimkiewicz Stanisław
Gorlice
4 dan
2023
Kraków
33.
Kopczyk-Śmig Barbara
Lądek Zdrój
4 dan
2013
Krakow
34.
Król Sławomir
Kraków
4 dan
2013
Krakow
35.
Marszałek Maciej
Gliwice
4 dan
2014
Lublin
36.
Mazurek Radosław
Grajewo
4 dan
2017
Kraków
37.
Moczydłowski Piotr
Warszawa
4 dan
2019
Lublin
38.
Remus Jarosław
Bydgoszcz
4 dan
2021
Krakow
39.
Rudawski Sławomir
Bukowno
4 dan
2013
Kraków
40.
Samsel Stanisław
Słupsk
4 dan
2016
Kraków
41.
Sokół Marian
Rzeszów
4 dan
2016
Kraków
42.
Sroka Artur
Dabrowa G.
4 dan
2012
Krakow
43.
Sujka Paweł
Świnoujście
4 dan
2020
Kraków
44.
Sypień Sylwester
Wrocław
4 dan
2017
Lublin
45.
Szuber Ryszard
Wrocław
4 dan
2015
Kraków
46.
Tomczak Maciej
Bydgoszcz
4 dan
2019
Kraków
47.
Werner Michał
Kraków
4 dan
2023
Kraków
48.
Banasiak Cezary
Mielno
3 dan
2014
Krakow
49.
Burzyński Jarosław
Radom
3 dan
1987
Kraków - zmarł
50.
Czaban Janusz
Niebieszczany
3 dan
2022
Kraków
51.
Czarnecki Andrzej
Nowa Sól
3 dan
2022
Kraków
52.
Dąbrowicz Ireneusz
Nowa Sól
3 dan
2013
Kraków
53.
Dróżdż Michał
Jastrzębie Zdrój
3 dan
2019
Kraków
54.
Drewniak Aldona
Kraków
3 dan
2020
Kraków
55.
Falko Paweł
Koszalin
3 dan
2018
Kraków
56.
Fruba Jarosław
Minsk Mazowiecki
3 dan
2018
Kraków
57.
Górka Zbigniew
Częstochowa
3 dan
2012
Kraków
58.
Godlewski Michał
Sokołów Podlaski
3 dan
2020
Krakow
59.
Hornik Robert
Busko Zdrój
3 dan
2010
Krakow
60.
Janczak Piotr
Czerwionka
3 dan
2022
Kraków
61.
Janikowski Adam
Chojnice
3 dan
2016
Kraków
62.
Kaganek Andrzej
Skawina
3 dan
2015
Krakow
63.
Kalamarski Janusz
Grudziądz
3 dan
2019
Lublin
64.
Kasińska Dorota
Zawiercie
3 dan
2020
Kraków
65.
Kieres Sławomir
Bukowno
3 dan
2020
Kraków
66.
Kopciowski Krzysztof
Wieliczka
3 dan
2019
Kraków
67.
Korczyński Karol
Drawsko Pomorskie
3 dan
2016
Kraków
68.
Kozieł Seweryn
Jastrzębie Zdrój
3 dan
2019
Krakow
69.
Krawontka Łukasz
Nowy Sącz
3 dan
2018
Kraków
70.
Kudyk Dariusz
Żory
3 dan
2019
Krakow
71.
Kułakowski Marcin
Siechnice
3 dan
2014
Kraków
72.
Leśniewski Waldemar
Nowa Sól
3 dan
2017
Krakow
73.
Lisowska Anna
Krakow
3 dan
2022
Kraków
74.
Łomako Dariusz
Koszalin
3 dan
2015
Kraków
75.
Łukaszewski Roman
Krasnystaw
3 dan
2010
Kraków
76.
Madej Tomasz
Zielona Góra
3 dan
2019
Krakow
77.
Marmuszewski Andrzej
Stary Sącz
3 dan
2012
Kraków
78.
Matyka Waldemar
Augustów
3 dan
2010
Krakow
79.
Mawlichanów Krzysztof
Kraków
3 dan
2023
Kraków
80.
Mikułka Arkadiusz
Wodzisław Śląski
3 dan
2011
Kraków
81.
Paliński Zbigniew
Rybnik
3 dan
2014
Kraków
82.
Pawłowicz Wojciech
Złocieniec
3 dan
2015
Kraków
83.
Popiołek Grzegorz
Zakopane
3 dan
2017
Lublin
84.
Sarga Jan
Kraków
3 dan
2020
Krakow
85.
Solniczek Robert
Manowo
3 dan
2023
Krakow
86.
Szeffner Krzysztof
Nowy Tomyśl
3 dan
2016
Lublin
87.
Szulc Sandra
Leszno
3 dan
2020
Kraków
88.
Tomaszewicz Paweł
Koszalin
3 dan
2019
Krakow
89.
Tylka Andrzej
Drawsko Pomorskie
3 dan
2018
Kraków
90.
Urbański Marek
Sieradz
3 dan
2016
Kraków
91.
Wachowski Grzegorz
Racibórz
3 dan
2011
Kraków
92.
Wójcicki Maciej
Mińsk Mazowiecki
3 dan
2016
Kraków
93.
Wdowiarek Artur
Ustka
3 dan
2010
Gorzow
94.
Wieczorek Mariusz
Koszalin
3 dan
2018
Kraków
95.
Wilk Roman
Kraków
3 dan
2020
Krakow
96.
Wiszyński Waldemar
Krakow
3 dan
2020
Krakow
97.
Wojtkowiak Mariusz
Jarocin
3 dan
2010
Kraków
98.
Wróbel Janusz
Warszawa
3 dan
2010
Kraków
99.
Zurzycki Witold
Kraków
3 dan
2020
Krakow
100.
Bazylewicz Michal
Zielona Góra
2 dan
2019
Kraków
101.
Bączyk Michał
Koszalin
2 dan
2020
Kraków
102.
Bereza Dorota
Wołów
2 dan
2020
Krakow
103.
Bielecki Aleksander
Strzelce Opolskie
2 dan
2001
Krakow
104.
Borzyszkowski Leszek
Gdynia
2 dan
2020
Krakow
105.
Byczek Ryszard
Gliwice
2 dan
1987
Krakow
106.
Czaban Anna
Niebieszczany
2 dan
2019
Kraków
107.
Czura Zdzisław
Kraków
2 dan
2011
Kraków
108.
Dakowicz Rafał
Bielsk Podl.
2 dan
1999
Krakow
109.
Dąbrowski Robert
Jastrzębie Zdrój
2 dan
2018
Kraków
110.
Doktor Wiesław
Haidelberg
2 dan
2015
Kraków - zmarł
111.
Dorosz Leszek
Radom
2 dan
2015
Kraków
112.
Duda Waldemar
Kraków
2 dan
2005
Krakow
113.
Dudziak Jerzy
Koszalin
2 dan
2018
Kraków
114.
Dylewska Monika
Lądek Zdrój
2 dan
2018
Krakow
115.
Erdmańczyk Andrzej
Chojnice
2 dan
2018
Krakow
116.
Filus Krzysztof
Bukowno
2 dan
2015
Krakow
117.
Fruba Katarzyna
Mińsk Mazowiecki
2 dan
2022
Kraków
118.
Gawełczyk Michał
Pawłowice
2 dan
2019
Kraków
119.
Gądek Piotr
Zielona Góra
2 dan
2015
Krakow
120.
Guzik Łukasz
Radom
2 dan
2015
Kraków
121.
Hrynowiecki Dariusz
Szczytno
2 dan
2002
Krakow
122.
Jakubowski Michał
Sieradz
2 dan
2019
Kraków
123.
Janicka Marta
Bukowno
2 dan
2020
kraków
124.
Jęcek Dariusz
Tymień
2 dan
2019
Krakow
125.
Kawa Roman
Kraków
2 dan
1999
Krakow
126.
Kogut Janusz
Chojnice
2 dan
2014
Krakow
127.
Konsek Marek
Rybnik
2 dan
2020
Krakow
128.
Kopciowski Konrad
Wieliczka
2 dan
2020
Kraków
129.
Kos Piotr
Moryń
2 dan
2013
Kraków
130.
Kowalczyk Sylwester
Siechnice
2 dan
2019
Kraków
131.
Kuba Andrzej
Katowice
2 dan
1994
Tokio
132.
Kurcon Michał
Sanok
2 dan
2020
Kraków
133.
Kwaśnik Andrzej
Koszalin
2 dan
2018
Kraków
134.
Lemiesz Zbigniew
Polkowice
2 dan
1999
Krakow
135.
Lenicki Wojciech
Gorzów
2 dan
2010
Gorzow
136.
Lewandowski Mirosław
Torun
2 dan
2016
Warna
137.
Liszka Łukasz
Krakow
2 dan
2018
Krakow
138.
Świątkowska Anna
Krakow
2 dan
2023
Kraków
139.
Świątkowski Szymon
Kraków
2 dan
2023
Kraków
140.
Śwkiątkowski Szymon
Kraków
2 dan
2023
Krakow
141.
Machcińska Agata
Koszalin
2 dan
2015
Krakow
142.
Machnik Marek
Ząbkowice
2 dan
2011
Krakow
143.
Maśnica Ireneusz
Kraków
2 dan
2020
Kraków
144.
Mastaj Kamil
Kraków
2 dan
2023
Kraków
145.
Miller Marcin
Warszawa
2 dan
2019
Kraków
146.
Niedźwiedź Marcin
Gdynia
2 dan
2016
Kraków
147.
Niedziółka Marek
Kraków
2 dan
2004
Heino
148.
Owczarek Andrzej
Kraków
2 dan
2002
Krakow
149.
Pałka Andrzej
Katowice
2 dan
2008
Krakow
150.
Pardela Sebastian
Zawiercie
2 dan
2019
Kraków
151.
Pastuszka Agata
Kobierzyce
2 dan
2003
Kraków
152.
Pastuszka Jacek
Kobierzyce
2 dan
2002
Krakow
153.
Pękala Robert
Koszalin
2 dan
2000
Krakow
154.
Pender Sebastian
Kraków
2 dan
2007
Kraków
155.
Piesik Tomasz
Szczecinek
2 dan
2014
Kraków
156.
Piotrowski Jan
Lublin
2 dan
1987
Krakow
157.
Pniewski Wawrzyniec
Mińsk Mazowiecki
2 dan
2018
Kraków
158.
Regent Katarzyna
Koszalin
2 dan
2019
Kraków
159.
Rejterada Wojciech
Olecko
2 dan
2007
Kraków
160.
Sawicki Piotr
Białystok
2 dan
2009
Warna
161.
Semik Ryszard
Lubin
2 dan
2014
Krakow
162.
Sielczak Angelika
Lipno
2 dan
2022
Kraków
163.
Solarski Maciej
Irlandia
2 dan
2016
Krakow
164.
Supeł Zbigniew
Jastrzębie Zdrój
2 dan
2015
Krakow
165.
Sypień Patryk
Wrocław
2 dan
2017
Lublin
166.
Szuber Leszek
Siechnice
2 dan
2013
Kraków
167.
Szyngiel Marek
Jastrzebie Zdroj
2 dan
2019
Krakow
168.
Trochonowicz Zenon
Katowice
2 dan
2005
Kraków
169.
Ujma Rafał
Radomsko
2 dan
2012
Krakow
170.
Wajgelt Beata
Sieradz
2 dan
2015
Kraków
171.
Warzecha Wiesław
Częstochowa
2 dan
1998
Krakow
172.
Wójcik Jerzy
Tomaszów Lubelski
2 dan
2010
Kraków
173.
Wójcik Mateusz
Kraków
2 dan
2009
Kraków
174.
Wnuk Norbert
Zawiercie
2 dan
2020
Kraków
175.
Wohn Tadeusz
Katowice
2 dan
2011
Krakow
176.
Wojciechowski Jerzy
Bytom
2 dan
2004
Kraków
177.
Wywiał Marek
Dąbrowa Górnicza
2 dan
2018
Kraków
178.
Zachara Joanna
Tarnów
2 dan
2016
Kraków
179.
Zakrzewski Waldemar
Szczecinek
2 dan
2015
Kraków
180.
Zębala Ewa
Gliwice
2 dan
1987
Papendal
181.
Zgrzebniak Leszek
Bytom
2 dan
1993
Krakow
182.
Zięcina Janusz
Wieliczka
2 dan
2021
Kraków
183.
Zima Jan
Gorlice
2 dan
2011
Kraków
184.
Zuberek Ewelina
Manowo
2 dan
2023
Kraków
185.
Abdoul Romaric
Bydgoszcz
1 dan
2019
Kraków
186.
Antczak Jacek
Świnoujście
1 dan
2011
Kraków
187.
Antoniuk Marek
Świnoujście
1 dan
2015
Kraków
188.
Babiś Edward
Gorlice
1 dan
2008
Kraków
189.
Bachorski Tomasz
Wodzisław
1 dan
2019
Kraków
190.
Balicki Paweł
Wieliczka
1 dan
2020
Kraków
191.
Bańka Dariusz
Stalowa Wola
1 dan
2007
Kraków
192.
Banaś Marian
Kraków
1 dan
2013
Kraków
193.
Banasik Piotr
Koszalin
1 dan
2003
Kraków
194.
Bartnicki Bohdan
Kraków
1 dan
2001
Krakow
195.
Bauer Adam
Koszalin
1 dan
2015
Kraków
196.
Białas Piotr
Kraków
1 dan
1993
Krakow
197.
Bieniek Włodzimierz
Dąbrowa G.
1 dan
1985
Krakow
198.
Biniaszewski Tomasz
Radom
1 dan
2000
Krakow
199.
Biszczak Paweł
Legnica
1 dan
2008
Kraków
200.
Blicharski Michał
Nowa Sól
1 dan
2015
Kraków
201.
Bodzioch Mariusz
Krosno
1 dan
2003
Kraków
202.
Bolenbach Jarosław
Tarnobrzeg
1 dan
2007
Kraków
203.
Boretti Jerzy
Łódż
1 dan
1985
Krakow
204.
Boruta Mariusz
Sanok
1 dan
2000
Krakow
205.
Brucki Grzegorz
Bibice
1 dan
2017
Kraków
206.
Brzóska Florentyna
Ząbkowice
1 dan
2010
Krakow
207.
Brzóska Hortensja
Ząbkowice
1 dan
2010
Krakow
208.
Buczyński Adam
Krosno
1 dan
2008
Kraków
209.
Buhl Łukasz
Tarnów
1 dan
2016
Kraków
210.
Buksztynowicz Karol
Gorzów Wlk.
1 dan
2004
Kraków
211.
Chmura Marek
Złocieniec
1 dan
2011
Kraków
212.
Chocholski Jerzy
Skoczów
1 dan
2019
Kraków
213.
Choiński Wojciech
Płock
1 dan
2007
Krakow
214.
Chojnacki Paweł
Ostrołęka
1 dan
2007
Krakow
215.
Cholewa Jarosław
Kraków
1 dan
2019
Kraków
216.
Cichy Łukasz
Postomino
1 dan
2014
Krakow
217.
Cielepa Mariusz
Zielona Góra
1 dan
2007
Kraków
218.
Ciesielski Andrzej
Zielona Góra
1 dan
2012
Krakow
219.
Cieszun Dariusz
Wrocław
1 dan
2019
Kraków
220.
Cipora Jan
Ustrzyki Dolne
1 dan
1997
Krakow
221.
Comski Robert
Wrocław
1 dan
2000
Krakow
222.
Czarnota Jacek
Radom
1 dan
1993
Krakow
223.
Czech Zbigniew
Nowa Sól
1 dan
2013
Kraków
224.
Czechowska Monika
Krakow
1 dan
2009
Krakow
225.
Dębiec Piotr
Żywiec
1 dan
2011
Kraków
226.
Dereszewski Bogusław
Grajewo
1 dan
2019
Kraków
227.
Derlatko Sławomir
Lubin
1 dan
2003
Kraków
228.
Dewalski Tomasz
Siemianowice
1 dan
2008
Kraków
229.
Długołęcki Jarosław
Radomsko
1 dan
2014
Krakow
230.
Drewniak Oskar
Kraków
1 dan
2020
Kraków
231.
Drgas Andrzej
Zielona Góra
1 dan
2007
Kraków
232.
Duda Paulina
Żywiec
1 dan
2020
Kraków
233.
Dusiło Krzysztof
Jarosław
1 dan
2006
Kraków
234.
Dusza Ryszard
Zabrze
1 dan
2009
Kraków
235.
Dwernicki Andrzej
Gdynia
1 dan
2019
Kraków
236.
Dziadko Sławomir
Bydgoszcz
1 dan
2002
Krakow
237.
Dziadosz Jarosław
Jasło
1 dan
2009
Krakow
238.
Dziedzic Michał
Wrocław
1 dan
2002
Krakow
239.
Dziedzic Robert
Limanowa
1 dan
2011
Kraków
240.
Dzierżanowski Kajetan
Warszawa
1 dan
2009
Kraków
241.
Ejsmont Mirosław
Białystok
1 dan
2009
Kraków
242.
Faber Adam
Ustrzyki Dolne
1 dan
2012
Kraków
243.
Farat Bożena
Mielec
1 dan
1997
Krakow
244.
Farat Sławomir
Mielec
1 dan
2000
Krakow
245.
Ferek Daniel
Wodzisław
1 dan
2020
Kraków
246.
Filipek Wojciech
Gliwice
1 dan
2007
Kraków
247.
Ful Andrzej
Strzelce Opolskie
1 dan
2002
Krakow
248.
Fulbiszewski Marek
Krakow
1 dan
2016
Krakow
249.
Futyma Zbigniew
Koszalin
1 dan
2011
Kraków
250.
Gacoń Jacek
Kraków
1 dan
2007
Kraków
251.
Galant Paweł
Mińsk Mazowiecki
1 dan
2014
Krakow
252.
Galus Ryszard
Wałbrzych
1 dan
1996
Krakow
253.
Garbacz Mateusz
Warszawa
1 dan
2005
Kraków
254.
Górniak Paweł
Sanok
1 dan
2015
Kraków
255.
Gąska Tomasz
Szczytno
1 dan
2009
Kraków
256.
Gerent Mariusz
Sanok
1 dan
2009
Kraków
257.
Gładczak Jan
Ruda Śląska
1 dan
1999
Krakow
258.
Głąbowski Roman
Szczytno
1 dan
1994
Krakow
259.
Głowacki Tomasz
Katowice
1 dan
2002
Krakow
260.
Głuchowski Wojciech
Biała Podlaska
1 dan
2003
Kraków
261.
Gnybek Jacek
Gorzów Wielkopolski
1 dan
2005
Kraków
262.
Golonka Marek
Limanowa
1 dan
1996
Krakow
263.
Gołąb Mariusz
Katowice
1 dan
2008
Kraków
264.
Gołąbek Zbigniew
Częstochowa
1 dan
1993
Kraków
265.
Gonet Radosław
Krosno
1 dan
2004
Kraków
266.
Grabarczyk Piotr
Lublin
1 dan
2008
Kraków
267.
Graca Rafał
Giżycko
1 dan
2009
Kraków
268.
Grech Jerzy
Raciburz
1 dan
2016
Kraków
269.
Grobelski Radosław
Leszno
1 dan
2009
Kraków
270.
Grochowski Marcin
Koszalin
1 dan
2008
Krakow
271.
Grodowski Krystian
Świdnica
1 dan
2005
Kraków
272.
Grucel Tomasz
Kraków
1 dan
2001
Krakow
273.
Grzech Andrzej
Racibórz
1 dan
2002
Krakow
274.
Grzegórzko Marcin
Tarnów
1 dan
2002
Krakow
275.
Grzegorz Fabrycki
Grajewo
1 dan
2012
Krakow
276.
Grzenik Katarzyna
Rybnik
1 dan
2020
Kraków
277.
Grzeszczuk Marcin
Nowy Sącz
1 dan
2012
Krakow
278.
Grzwaczewska Justyna
Lipno
1 dan
2008
Kraków
279.
Grzyb Maciej
Sosnowiec
1 dan
2008
Kraków
280.
Grzymek Jakub
Bibice
1 dan
2020
Kraków
281.
Gut Jan
Stalowa Wola
1 dan
1994
Krakow
282.
Guzik Iwona
Radom
1 dan
2016
Kraków
283.
Gzella Ireneusz
Wodzislaw
1 dan
2016
Kraków
284.
Habraszka Dobrosława
Tarnowskie Góry
1 dan
2008
Kraków
285.
Hajdus Eugeniusz
Olesno
1 dan
2007
Kraków
286.
Horna Andrzej
Kielce
1 dan
2008
Kraków
287.
Hyleński Tomasz
Sanok
1 dan
2020
Kraków
288.
Ilczuk Magdalena
Świnoujście
1 dan
2011
Kraków
289.
Iwański Robert
Wrocław
1 dan
2009
Kraków
290.
Jacek Noga
Krakow
1 dan
2012
Krakow
291.
Janczak Anna
Czerwień
1 dan
2019
Kraków
292.
Janczak Krzysztof
Włocławek
1 dan
2008
Krakow
293.
Jankowski Bogusław
Warszawa
1 dan
2004
Kraków
294.
Jankowski Jarosław
Kielce
1 dan
2008
Kraków
295.
Janowski Tomasz
Kielce
1 dan
2004
Kraków
296.
Jarczyński Dariusz
Dąbrowa Górnicza
1 dan
2020
Kraków
297.
Jarosław Macek
Bukowno
1 dan
2012
Krakow
298.
Jaroszewicz Bogdan
Białowieża
1 dan
1996
Krakow
299.
Jaruszewski Robert
Bydgoszcz
1 dan
2019
Kraków
300.
Jarzyna Adam
Olsztyn
1 dan
2006
Krakow
301.
Jasińska Anna
Kraków
1 dan
2007
Kraków
302.
Jóźkiewicz Grzegorz
Zakopane
1 dan
2007
Krakow
303.
Jednacz Sławomir
Stalowa Wola
1 dan
2005
Kraków
304.
Jelak Grzegorz
Jarocin
1 dan
2008
Kraków
305.
Jeńć Bogusław
Przeworsk
1 dan
2009
Kraków
306.
Juszczak Przemysław
Limanowa
1 dan
2019
Kraków
307.
Kaczkowski Andrzej
Legnica
1 dan
1996
Krakow
308.
Kaczmarek Sławomir
Gorzów Wlk.
1 dan
2004
Kraków
309.
Kalinowski Rafal
Racibórz
1 dan
2019
Kraków
310.
Kamil Kołodziejczyk
Sieradz
1 dan
2012
Krakow
311.
Kamionka Jerzy
Wieliczka
1 dan
2016
Kraków
312.
Kania Sylwester
Wieliczka
1 dan
2016
Kraków
313.
Karpuk Dariusz
Ustka
1 dan
2014
Krakow
314.
Kasaraba Jan
Głubczyce
1 dan
2000
Krakow
315.
Kędzierski Mariusz
Limanowa
1 dan
2003
Kraków
316.
Kęska Stanisław
Nowy Tomyśl
1 dan
1999
Krakow
317.
Kielian Iwona
Tarnów Opolski
1 dan
2014
Krakow
318.
Kijas Maja
Wrocław
1 dan
2006
Kraków
319.
Kikiel Paweł
Koszalin
1 dan
2013
Kraków
320.
Kindlarski Jan
Sanok
1 dan
1996
Krakow
321.
Kisiel Krzysztof
Szczecinek
1 dan
2019
Kraków
322.
Kisiel Tomasz
Lublin
1 dan
2007
Krakow
323.
Kleczkowski Tomasz
Lublin
1 dan
2009
Kraków
324.
Klejnot Grzegorz
Dabrowa Górnicza
1 dan
2015
Kraków
325.
Klimowicz Fabian
Ząbkowice Sląskie
1 dan
2007
Kraków
326.
Klusek Grzegorz
Kielce
1 dan
2008
Kraków
327.
Kłosiński Jakub
Wrocław
1 dan
2008
Kraków
328.
Kogut Tomasz
Hamburg
1 dan
2020
kraków
329.
Kolasa Franciszek
Nowy Targ
1 dan
1999
Krakow
330.
Kopala Henryk
Chorzów
1 dan
2009
Kraków
331.
Kopczyński Marcin
Rawa Mazowiecka
1 dan
2006
Kraków
332.
Kosowski Marek
Toruń
1 dan
2000
Krakow
333.
Koszyk Czesław
Dębica
1 dan
1995
Krakow
334.
Kotlarski Krzysztof
Sieradz
1 dan
2019
Kraków
335.
Kowalewski Marek
Olecko
1 dan
1999
Krakow
336.
Kowalski Krzysztof
Przasnysz
1 dan
1993
Krakow
337.
Kowalski Ryszard
Słupsk
1 dan
2011
Kraków
338.
Kozłowski Piotr
Mragowo
1 dan
2005
Kraków
339.
Kozub Sylwia
Kraków
1 dan
2007
Kraków
340.
Kozyrski Marek
Siechnice
1 dan
2019
Kraków
341.
Krauzy Henryk
Rybnik
1 dan
2020
Kraków
342.
Krawczyk Edward
Nowy Sącz
1 dan
2011
Kraków
343.
Krawontka Łukasz
Nowy Sącz
1 dan
2004
Kraków
344.
Król Jarosław
Knurów
1 dan
1996
Krakow
345.
Kruk Tomasz
Kraków
1 dan
2020
Kraków
346.
Kruszona Robert
Cieszyn
1 dan
2014
Krakow
347.
Krzywelski Krzysztof
Strzelce Opolskie
1 dan
2004
Kraków
348.
Kubica Bogdan
Cieszyn
1 dan
1980
Krakow
349.
Kubicki Rafał
Chorzów
1 dan
2008
Kraków
350.
Kubik Martyna
Wieliczka
1 dan
2022
Kraków
351.
Kubuśka Marek
Kraków
1 dan
1996
Krakow
352.
Kukliński Krzysztof
Wejherowo
1 dan
2020
Kraków
353.
Latko Michał
Warszawa
1 dan
2005
Kraków
354.
Lech Krzysztof
Jasło
1 dan
2006
Kraków
355.
Lewandowska Barbara
Bukowno
1 dan
1998
Krakow
356.
Lipka Jacek
Bytom
1 dan
2011
Kraków
357.
Lis Marcin
Bukowno
1 dan
2019
Kraków
358.
Lisiecki Dominik
Siechnice
1 dan
2014
Krakow
359.
Lisowski Marek
Białystok
1 dan
1996
Krakow
360.
Łaba Julian
Bytom
1 dan
2004
Kraków
361.
Łagodziński Janusz
Siechnice
1 dan
2014
Krakow
362.
Łamako Dariusz
Koszalin
1 dan
2011
Kraków
363.
Łukasz Guzik
Radom
1 dan
2012
Krakow
364.
Macek Maciej
Przemyśl
1 dan
2019
Kraków
365.
Machnik Marek
Ząbkowice Śląskie
1 dan
2011
Kraków
366.
Madej Marek
Zielona Góra
1 dan
2013
Kraków
367.
Madeja Mariusz
Tarnow
1 dan
2006
Kraków
368.
Madera Dariusz
Koszalin
1 dan
2015
Kraków
369.
Malinowski Dariusz
Bydgoszcz
1 dan
2019
Kraków
370.
Małek Mirosław
Katowice
1 dan
2005
Kraków
371.
Maśnica Sandra
Wieliczka
1 dan
2022
Kraków
372.
Małys Mariusz
Zamość
1 dan
2008
Kraków
373.
Maniakowski Dariusz
Bydgoszcz
1 dan
1994
Krakow
374.
Marcin Grzeszczuk
Nowy Sącz
1 dan
2012
Krakow
375.
Marcinkowski Michał
Gdynia
1 dan
2002
Krakow
376.
Martinow Michał
Sieradz
1 dan
2020
Kraków
377.
Maskiewicz Wojciech
Rzeszów
1 dan
1994
Krakow
378.
Matloch Andrzej
Jastrzebie
1 dan
2009
Kraków
379.
Maturski Tomasz
Katowice
1 dan
2008
Krakow
380.
Matuszewski Przemysław
Skierniewice
1 dan
2009
Krakow
381.
Mazur Jacek
Kraków
1 dan
2005
Kraków
382.
Mazur Marek
Koszalin
1 dan
2015
Kraków
383.
Michalak Jacek
Bytom
1 dan
1994
Krakow
384.
Michalczuk Dominik
Lublin
1 dan
2009
Kraków
385.
Michał Dróżdż
Jastrzębie Zdrój
1 dan
2012
Krakow
386.
Michaś Piotr
Koszalin
1 dan
2011
Kraków
387.
Michałek Marek
Lublin
1 dan
2000
Krakow
388.
Michna Mirosław
Racibórz
1 dan
2020
Kraków
389.
Mikoda Paweł
Kraków
1 dan
2007
Kraków
390.
Mirecki Robert
Wrocław
1 dan
1999
Krakow
391.
Mitoraj Grzegorz
Jasło
1 dan
1997
Krakow
392.
Mlonek Waldemar
Koszalin
1 dan
2015
Kraków
393.
Morgun Gienadij
Kraków
1 dan
1998
Krakow
394.
Mrozowski Kamil
Zielona Góra
1 dan
2019
Kraków
395.
Musialski Janusz
Katowice
1 dan
1996
Krakow
396.
Musierowicz Robert
ŁódŹ
1 dan
2004
Kraków
397.
Namielski Mariusz
Zgorzelec
1 dan
2002
Krakow
398.
Nędza Rafał
Zakopane
1 dan
2008
Krakow
399.
Nester Lesław
Sanok
1 dan
2014
Krakow
400.
Niewiadomski Jarosław
Gorzów Wlk.
1 dan
2004
Kraków
401.
Nikiel Michał
Siechnice
1 dan
2015
Kraków
402.
Niżnik Dariusz
Kraków
1 dan
2013
Kraków
403.
Nowak Marcin
Mielno
1 dan
2015
Kraków
404.
Ociepka Radosław
Gliwice
1 dan
2008
Krakow
405.
Olejnik Krzysztof
Nowa Sól
1 dan
2013
Kraków
406.
Olszak Mariusz
Lublin
1 dan
2008
Kraków
407.
Olszewski Józef
Nysa
1 dan
1987
Krakow
408.
Olszowski Marek
Nowy Sącz
1 dan
2019
Kraków
409.
Orlik Witold
Krakow
1 dan
2020
Kraków
410.
Orzechowski Jakub
Stalowa Wola
1 dan
2008
Krakow
411.
Ostrowski Krzysztof
Gorzyce
1 dan
2001
Krakow
412.
Owczarek Mariola
Jaworzno
1 dan
2001
Krakow
413.
Pabiś Aleksander
Kraków
1 dan
1999
Krakow
414.
Palmowski Szczepan
Świdnica
1 dan
2009
Kraków
415.
Paradecki Zbigniew
Katowice
1 dan
2008
Kraków
416.
Pasterny Andrzej
Cieszyn
1 dan
2019
Kraków
417.
Pawelec Piotr
Sieradz
1 dan
2011
Kraków
418.
Pawlikowski Piotr
Kielce
1 dan
1996
Krakow
419.
Pawłowicz Wojciech
Złocieniec
1 dan
2011
Krakow
420.
Pawłowski Bernard
Lubin
1 dan
2015
Kraków
421.
Piątek Andrzej
Wadowice
1 dan
1994
Krakow
422.
Piątek Michał
Katowice
1 dan
2003
Kraków
423.
Piątkowski Jakub
Sieradz
1 dan
2006
Krakow
424.
Pieczara Anna
Gliwice
1 dan
2008
Krakow
425.
Pieczara Edward
Gliwice
1 dan
2003
Kraków
426.
Pietraszka Ireneusz
OLsztyn
1 dan
2008
Krakow
427.
Pietrzyk Sławomir
Kielce
1 dan
2008
Kraków
428.
Piorunik Tadeusz
Ustrzyki Dolne
1 dan
2012
Krakow
429.
Piotr Pawelec
Sieradz
1 dan
2012
Krakow
430.
Plewka Bogusław
Lubliniec
1 dan
1994
Krakow
431.
Płaszczyńska Emilia
Ostrołęka
1 dan
2008
Krakow
432.
Płaszczyńska Karina
Kielce
1 dan
2007
Kraków
433.
Płatek Rafał
Kielce
1 dan
2000
Krakow
434.
Płóciennik Andrzej
Bydgoszcz
1 dan
2020
Kraków
435.
Pojda Marek
Chorzów
1 dan
2009
Kraków
436.
Polański Jarosław
Świnoujście
1 dan
2015
Kraków
437.
Polewiak Piotr
Chrzanów
1 dan
1997
Krakow
438.
Popardowski Robert
1 dan
2018
439.
Poznański Jerzy
Wrocław
1 dan
1992
Krakow - zmarł
440.
Przybylski Jacek
Gorlice
1 dan
2005
Kraków
441.
Przybyła Adam
Krosno
1 dan
2004
Kraków
442.
Przystasz Tomasz
Ząbkowice Śląskie
1 dan
2016
Kraków
443.
Psota Danuta
Wodzisław
1 dan
2019
Kraków
444.
Ptak Leszek
Jasło
1 dan
2008
Kraków
445.
Radomska Ewelina
Kraków
1 dan
2019
Kraków
446.
Radwański Jerzy
Jasło
1 dan
2006
Kraków
447.
Radziusz Ryszard
Szczecin
1 dan
2016
Kraków
448.
Rak Michał
Warszawa
1 dan
2011
Kraków
449.
Robert Dąbrowski
Jastrzębie Zdrój
1 dan
2012
Krakow
450.
Rogacz Łukasz
Dąbrowa Górnicza
1 dan
2005
Kraków
451.
Rosowska Tamara
Koszalin
1 dan
1996
Krakow
452.
Rostkowska Sylwia
Radom
1 dan
2002
Krakow
453.
Rudziński Dariusz
Bydgoszcz
1 dan
2002
Krakow
454.
Rybicki Andrzej
Kraków
1 dan
2013
Kraków
455.
Ryszard Koprjaniuk
Jastrzębie Zdrój
1 dan
2012
Krakow
456.
Sawicki Marek
Warszawa
1 dan
2009
Kraków
457.
Sciślicki Radosław
Dąbrowa Górnicza
1 dan
2011
Kraków
458.
Scislicki Jarosław
Dabrowa Górnicza
1 dan
2011
Kraków
459.
Seredyński Roman
Gliwice
1 dan
2000
Krakow
460.
Sieczka Arkadiusz
Sieradz
1 dan
2005
Kraków
461.
Sieczka Mariusz
Sieradz
1 dan
2003
Kraków
462.
Sielicka Agnieszka
Wołów
1 dan
2013
Kraków
463.
Siemczyk Józef
Zamość
1 dan
2008
Krakow
464.
Sietko-Sierkiewicz Władysław
Świnoujście
1 dan
2016
Kraków
465.
Sikorski Stanisław
Radom
1 dan
1985
Krakow
466.
Siuciak Witold
Sanok
1 dan
1995
Krakow
467.
Slędak Damian
Koszalin
1 dan
2016
Kraków
468.
Sławomir Kieres
Bukowno
1 dan
2012
Krakow
469.
Smółka damian
Rybnik
1 dan
2011
Kraków
470.
Soczawa Artur
Jastrzębie Zdrój
1 dan
2019
Kraków
471.
Soliwoda Anna
Polkowice
1 dan
2000
Krakow
472.
Sosnowski Leszek
Kraków
1 dan
2019
Kraków
473.
Spałka Janusz
Koszalin
1 dan
2015
Kraków
474.
Stanisławski Jarosław
Skierniewice
1 dan
2009
Kraków
475.
Stark Monika
Sosnowiec
1 dan
1998
Krakow
476.
Stasiak Lubomir
Tarnowskie Góry
1 dan
2002
Kraków
477.
Stecki Artur
Kraków
1 dan
2000
Krakow
478.
Stefański Rafał
Bydgoszcz
1 dan
2014
Krakow
479.
Stelmach Jacek
Włocławek
1 dan
2004
Kraków
480.
Stempski Rafał
Wrocław
1 dan
1997
Krakow
481.
Stolarek Konrad
Łódź
1 dan
2008
Kraków
482.
Strój Krzysztof
Bukowno
1 dan
2015
Kraków
483.
Strefner Piotr
Warszawa
1 dan
2009
Kraków
484.
Surdyk Aneta
Zielona Góra
1 dan
2007
Kraków
485.
Surniak Wojciech
Przeworsk
1 dan
1998
Kraków
486.
Surowaniec Henryk
Stalowa Wola
1 dan
1999
Krakow
487.
Swatek Grzegorz
Kielce
1 dan
2007
Kraków
488.
Swiątkowski Szymon
Krakow
1 dan
2023
Kraków
489.
Swider Sylwester
Nowa Sól
1 dan
2000
Kraków
490.
Swiderski Jerzy
Rzeszów
1 dan
1985
Kraków
491.
Swiercz Renata
Kobierzyce
1 dan
2003
Kraków
492.
Synoradzki Jacek
Częstochowa
1 dan
1993
Kraków
493.
Syrnicki Dariusz
Łomża
1 dan
2005
Kraków
494.
Szczucki Krzysztof
Gliwice
1 dan
1995
Krakow
495.
Szela Adam
Dębica
1 dan
2007
Kraków
496.
Szewczyk Karol
Lublin
1 dan
2008
Krakow
497.
Szir Arkadiusz
Wołów
1 dan
2009
Kraków
498.
Szmurło Jakub
Wieliczka
1 dan
2023
Kraków
499.
Szmurło Leszek
Wieliczka
1 dan
2020
Kraków
500.
Sznyder Wojciech
Gliwice
1 dan
2002
Kraków
501.
Szuber Leszek
Siechnice
1 dan
2007
Kraków
502.
Szumski Grzegorz
Tarnowskie Góry
1 dan
1996
Kraków
503.
Szwed Mariusz
Lublin
1 dan
2008
Kraków
504.
Szymański Jacek
Przemyśl
1 dan
1999
Kraków
505.
Szymborski Sylwester
Warszawa
1 dan
2009
Kraków
506.
Tarasiewicz Michał
Tarnowskie Góry
1 dan
2002
Krakow
507.
Tarnowski Mieczysław
Kraków
1 dan
1998
Kraków
508.
Tomiałowicz Marek
Wrocław
1 dan
2008
Krakow
509.
Tracz Adam
Szczecin
1 dan
2019
Kraków
510.
Tymczuk Paweł
Zamość
1 dan
2008
Kraków
511.
Tyzo Bartłomiej
Lublin
1 dan
2005
Kraków
512.
Uzar Antoni
Bukowno
1 dan
2013
Kraków
513.
Wajgelt Ida
Sieradz
1 dan
2020
Kraków
514.
Wajgelt Iga
Sieradz
1 dan
2015
Kraków
515.
Walczak Grzegorz
Lublin
1 dan
2004
Kraków
516.
Walczak Maciej
Zielona Góra
1 dan
2011
Kraków
517.
Waldemar Zakrzewski
Szczecinek
1 dan
2012
Krakow
518.
Wardacki Grzegorz
Grudziądz
1 dan
2007
Kraków
519.
Wasilewska Agnieszka
Nowa Sól
1 dan
2020
Kraków
520.
Wójcicki Zbigniew
Brok
1 dan
2008
Kraków
521.
Wójcik Andrzej
Zawiercie
1 dan
2003
Kraków
522.
Wójcik Arkadiusz
Kraków
1 dan
2008
Kraków
523.
Wójcik Jerzy
Kraków
1 dan
1976
Krakow - zmarł
524.
Wójcik Magdalena
Katowice
1 dan
2009
Kraków
525.
Wdowiak Janusz
Tarnów
1 dan
2007
Kraków
526.
Wdowicz Wojciech
Tarnobrzeg
1 dan
2002
Krakow
527.
Wiatrowski Maciej
Siechnice
1 dan
2008
Kraków
528.
Wielgosik Andrzej
Lubin
1 dan
2014
Krakow
529.
Wiendlocha Tomasz
Olesno
1 dan
2008
Krakow
530.
Wierzbicki Remigiusz
Wieliczka
1 dan
2022
Kraków
531.
Wilcz Sławomir
Bydgoszcz
1 dan
2019
Kraków
532.
Wiśniewski Janusz
Łańcut
1 dan
2003
Kraków
533.
Winiarski Wojciech
Chrzanów
1 dan
2004
Kraków
534.
Winkler Tomasz
Katowice
1 dan
2008
Kraków
535.
Witek Dariusz
Katowice
1 dan
2002
Krakow
536.
Witukiewicz Kordian
Lądek Zdrój
1 dan
2020
Kraków
537.
Wizor Michał
Koszalin
1 dan
1996
Krakow
538.
Wodka Janusz
Kraków
1 dan
1994
Kraków - zmarł
539.
Wokal Lech
Krakow
1 dan
2015
Kraków
540.
Woźniak Krzysztof
Łódź
1 dan
2004
Kraków
541.
Wołczyk Maciej
Jelenia Góra
1 dan
2002
Krakow
542.
Wudarski Arkadiusz
Częstochowa
1 dan
1994
Krakow
543.
Wywiał Marek
Dąbrowa Górnicza
1 dan
2011
Kraków
544.
Zacharski Andrzej
Kraków
1 dan
2000
Krakow
545.
Zachwieja Krzysztof
Legnica
1 dan
2001
Krakow
546.
Załuski Waldemar
Lądek Zdrój
1 dan
2013
Kraków
547.
Zawada Andrzej
Ciechanów
1 dan
2005
Kraków
548.
Zgnilec Anna
Zamość
1 dan
2009
Kraków
549.
Zieliński Mirosław
Słupsk
1 dan
1985
Krakow
550.
Zmora Roman
Gorzów
1 dan
2010
Gorzow
551.
Zubowicz Sławomir
Giżycko
1 dan
2009
Kraków
552.
Zuk Marcin
Zielona Góra
1 dan
2013
Kraków
Prosimy o zgłaszanie błędow na adres:
© 1997-2024 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate