· Niedziela, 20 Sierpień 2017 ·

Strona główna

::: KADRA NARODOWA :::

KOBIETY
KATEGORIA -55kg
Pawlikowska Ewa, 2 dan, 28 lat
Krakowski Klub Kyokushin Karate
  • MP Gdańsk '96 I miejsce
  • ME Volos '96 I miejsce
  • MP Koszalin '97 I miejsce
  • ME Gdańsk'97 II miejsce
  • MŠ Tokio'97 I miejsce
  • MP Wrocław'98 I miejsce
  • PE Bergen '98 II miejsce
  • ME Saragossa '98 III miejsce
  • M¦ Tokio'98 I miejsce
  • MP Siedlce '99 I miejsce
  • MA Nowy York '99 I miejsce (Yokozuna)
  • PE Bergen '00 I miejsce
  • MP Kielce '00 I miejsce
  • ME Porto '00 I miejsce
  • M.Amer.Północ. Chicago'00 I miejsce
  • MA Nowy Jork'00 I miejsce (Yokozuna)
  • MP Krosno '01 I miejsce
  • ME Szentes '01 I miejsce
  • M¦ Osaka '01 II miejsce
  • MA Nowy Jork'01 I miejsce (Yokozuna)
  • PP Gliwice '01 I miejsce
  • MP Toruń '02 I miejsce
  • ME Warna '02 I miejsce
  • M¦ Nowy Jork '03 I miejsce
  • Pastuszka Agata, 1 dan, 33 lata
    Kobierzycki Klub Kyokushin Karate
  • MP Katowice '91 II miejsce
  • MP Koszalin '97 I miejsce
  • PE Bergen '98 IV miejsce
  • ME Saragossa '98 II miejsce
  • M¦ Tokio'98 III miejsce
  • ME Kijów '99 III miejsce
  • MA Nowy Jork '99 I miejsce
  • PE Bergen '00 IV miejsce
  • ME Porto '00 III miejsce
  • MEO Katowice '00 II miejsce
  • PE Ekaterinburg '01 III miejsce
  • ME Szentes '01 II miejsce
  • MPO Kielce '01 II miejsce
  • MP Toruń '02 I miejsce
  • ME Warna '02 II miejsce
  • Helińska Agnieszka
    Katowicki Klub KK
    • MP Rzeszów '07, II m
    KATEGORIA -65kg
    Jasińska Anna, 2 kyu, 22 lata
    Krakowski Klub Kyokushin Karate
  • MP Wrocław '98 I miejsce
  • MP Siedlce '99 III miejsce
  • MP Kielce '00 II miejsce
  • PP Warszawa '00 I miejsce
  • MPO Wrocław '00 II miejsce
  • PE Ekaterinburg '01 II miejsce
  • ME Szentes '01 III miejsce
  • MPO Kielce '01 III miejsce
  • MP Toruń '02 II miejsce
  • ME Warna '02 II miejsce
  • MEO Wroclaw '02 II miejsce
  • Wójcik Magdalena
    Katowicki Klub KK
    • MP Rzeszów '07, I m
    KATEGORIA +65kg
    Sypień Agnieszka, 1 dan, 30 lat
    Wrocławski Klub Kyokushin Karate
  • MP Wrocław '98 I miejsce
  • ME Kijów '99 III miejsce
  • PP Koszalin '99 I miejsce
  • PE Bergen '00 I miejsce
  • MP Kielce '00 I miejsce
  • ME Porto '00 I miejsce
  • M.Amer.Półn. Chicago '00 I miejsce
  • MPO Wroclaw '00 I miejsce
  • MEO Katowice '00 III miejsce
  • PE Ekaterinburg '01 I miejsce
  • MP Krosno '01 I miejsce
  • ME Szentes '01 II miejsce
  • M¦ Osaka '01 II miejsce
  • MA Nowy Jork '01 III miejsce
  • ME Warna '02 I miejsce
  • MEO Wroclaw '02 I miejsce
  • M¦ Nowy Jork '03 III miejsce
  • Kaczyńska Anna, 2 kyu, 22 lata
    Białostocki Klub Karate Kyokushin
  • I m-ce Puchar Polski 2001r. Gliwice
  • I m-ce Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego 2002r. Puławy
  • II m-ce Mistrzostwa Europy w kat. +65kg 2002r. Warna (BUŁGARIA)
  • IV m-ce Mistrzostwa Polski Open 2002r. Sosnowiec
  • III m-ce Mistrzostwa Polski Juniorów 2002r. Katowice
  • II m-ce Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego 2003r. Ełk
  • II m-ce Mistrzostwa Polski w kat. +65kg 2003r. Warszawa
  • II m-ce Mistrzostwa Europy w kat. +65kg 2003r. Użgorod (UKRAINA)
  • III m-ce Mistrzostwa Polski Open 2003r. Legnica
  • IV m-ce Mistrzostwa Europy Open 2003r. Baja (WĘGRY)
  • Norwicz Marzena, 3 kyu, 22 lata
    Koszaliński Klub Kyokushin Karate
  • MP Kielce '00 II miejsce
  • PP Warszawa '00 III miejsce
  • Pawlusek Paulina, 1 kyu, 23 lata
    Katowicki Klub Karate
    Dobrosława Sołtysik
    3 kyu ur. 1979 r ; wzrost: 174 cm; waga 61 kg
    TKS "Karate" Tarnowskie Góry

    • PP Warszawa 2000 II miejsce [-65 kg]
    • PP Gliwice 2001 I miejsce [-65 kg]
    • MPO 2002 Sosnowiec II miejsce [open]
    • MEO Wrocław 2002 III miejsce [open]
    • MPP Legnica 2003 I miejsce [+65 kg]
    • MP Warszawa 2003 I miejsce [+65 kg]
    • MPO Legnica 2003 I miejsce [open]
    • MEO Baja/Węgry 2003 III miejsce [open]
    • MP Włocławek 2004 II miejsce [-65 kg]
    • PP Sieradz 2004 I miejsce [+65 kg]
    Lewińska Magdalena, 1 kyu, 24 lata
    Katowicki Klub Karate
    MĘŻCZY¬NI
    KATEGORIA -70kg
    Sawicki Piotr, 1 dan, 28 lat
    Białostocki Klub Kyokushin Karate
  • MP Włocławek '92 II miejsce
  • MP Częstochowa ' 93 III miejsce
  • MP Kielce '94 II miejsce
  • ME Bukareszt '95 II miejsce
  • ME Volos '96 I miejsce
  • ME Gdańsk'97 I miejsce
  • M¦ Tokio'97 I miejsce
  • ME Saragossa '98 I miejsce
  • ME Porto '00 I miejsce
  • M.Amer.Północ.'00 I miejsce
  • Wiszyński Waldemar, 1 dan, 29 lat
    Sanocki Klub Kyokushin Karate
  • MP Bytom '91 II miejsce
  • MPJ Nowa Sól '91 III miejsce
  • MPJ Krosno '92 I miejsce
  • MP Koszalin '93 I miejsce
  • MPJ Radom '94 I miejsce
  • MP Gdańsk '96 III miejsce
  • MP Koszalin '97 II miejsce
  • MP Wrocław '98 I miejsce
  • PP Siedlce '98 I miejsce
  • MP Siedlce '99 II miejsce
  • ME Szentes '01 II miejsce
  • PP Gliwice '01 I miejsce
  • MP Toruń '02 I miejsce
  • Moczydłowski Piotr, 1 kyu, 22 lata
    Szczycieński Klub Kyokushin Karate
    • ME Barcelona '06' I m
    Marcinkowski Michał, 1 dan
    Gdyński Klub Kyokushin Karate
      Biszczak Paweł, 2 kyu
    Legnicki Klub Kyokushin Karate
    Werner Michał -
    Krakowski Klub KK
    • MP Rzeszów '07, III m
    KATEGORIA -80kg
    Sypień Sylwester, 1 dan, 34 lata
    Wrocławski Klub Kyokushin Karate
  • MP Bielsko Biała '90 III miejsce
  • MP Gdańsk '96 III miejsce
  • MP Koszalin '97 III miejsce
  • MP Wrocław'98 I miejsce
  • PE Bergen '98 I miejsce
  • ME Saragossa '98 III miejsce
  • MP Siedlce '99 I miejsce
  • PE Bergen'00 III miejsce
  • MP Kielce '00 II miejsce
  • ME Porto '00 III miejsce
  • M.Amer.Półn. Chicago '00 I miejsce
  • MPO Wrocław '00 III miejsce
  • MEO Katowice '00 I miejsce
  • MP Krosno '01 I miejsce
  • ME Szentes '01 I miejsce
  • MPO Kielce '01 II miejsce
  • MEO Wroclaw '02 III miejsce
  • Krzak Michał, 1 kyu, 25 lat
    Katowicki Klub Kyokushin Karate
      Dziedzic Michał, 2 kyu, 26 lat
    Wrocławski Klub Kyokushin Karate
    Gibniewski Michał, 1 kyu, 22 lata
    Ełcki Klub Kyokushin Karate
    Łukasiewicz Piotr, 2 kyu, 25 lat
    Wrocławski Klub Kyokushin Karate
    Rudnicki Józef
    Z±bkowicki Klub KK
    • MP Rzeszów '07, II m
    KATEGORIA -90kg
    Krzysztof Habraszka
    1 DAN ur. 1977 wzrost: 185 cm; waga 90 kg
    Tarnogórski Klub Kyokushin Karate
    • PP Kielce 1995 III miejsce [-80 kg]
    • PP Gdynia 1996 II miejsce [+80 kg]
    • MP Koszalin 1997 III miejsce [-80 kg]
    • TM Kopenhaga III miejsce [-90 kg]
    • PP Siedlce 1998 I miejsce [-90 kg]
    • Gala Mistrzów Sieradz 1999 I miejsce [open]
    • PP Koszalin 1999 I miejsce [-90 kg]
    • MP Kielce 2000 I miejsce [-80 kg]
    • MPO Wrocław 2000 II miejsce [open]
    • MEO Katowice 2000 III miejsce [open]
    • MP Krosno 2001 II miejsce [-80 kg]
    • PP Gliwice 2001 I miejsce [-90 kg]
    • MP Toruń 2002 II miejsce [open]
    • MPO Sosnowiec 2002 II miejsce [open]
    • MEO Wrocław 2002 V miejsce [open]
    • MP Warszawa 2003 I miejsce [-90kg]
    • PP Legnica 2003 I miejsce [-90 kg]
    • ME Uzhgorod 2003 I miejsce [-90kg]
    • MEO Baja 2003 III miejsce [open]
    • M¦ Katowice 2004 I miejsce [+80 kg]
    • ME Riesa 2004 I miejsce [-90kg]
    • PP Sieradz 2004 II miejsce [+90 kg]
    Banasik Piotr, 1 dan, 25 lat
    Koszaliński Klub Kyokushin Karate
  • MPJ Warszawa '95 III miejsce
  • MPJ Grudzi±dz '96 I miejsce
  • PP Warszawa '97 III miejsce
  • PP Siedlce '98 III miejsce
  • MP Siedlce '99 II miejsce
  • MP Kielce '00 III miejsce
  • PP Warszawa '00 II miejsce
  • MP Toruń '02 I miejsce
  • MEO Wroclaw '02 II miejsce
  • Szl±zak Rafał, 1 dan, 30 lat
    Katowicki Klub Kyokushin Karate
  • MP Katowice '91 II miejsce
  • MP Włocławek ' 92 II miejsce
  • MP Częstochowa '93 I miejsce
  • ME Varna '93 III miejsce
  • Oyama Cup Katowice '93 II miejsce
  • MP Kielce '94 I miejsce
  • MEO Lille '94 II miejsce
  • MP Legnica '95 I miejsce
  • MP Koszalin '97 III miejsce
  • ME Kijów '99 III miejsce
  • PP Siedlce '98 I miejsce
  • Wójcik Mateusz, 1 dan, 28 lat
    Krakowski Klub Kyokushin Karate
  • MP Legnica '95 II miejsce
  • MP Gdańsk '96 I miejsce
  • MP Koszalin '97 II miejsce
  • MP Wrocław '98 I miejsce
  • ME Saragossa '98 I miejsce
  • PE Bergen '98 II miejsce
  • Gala Sieradz '98 I miejsce
  • MP Siedlce '99 I miejsce
  • PP Warszawa '00 I miejsce
  • KATEGORIA +90kg
    Najduch Tomasz, 1 dan, 33 lat
    Katowicki Klub Kyokushin Karate
  • MP Bielsko Biała '90 III miejsce
  • Oyama Cup '93 I miejsce
  • MP Legnica '95 I miejsce
  • MP Gdańsk '96 I miejsce
  • ME Volos '96 I miejsce
  • MP Kielce '00 I miejsce
  • PP Warszawa '00 II miejsce
  • ME Porto '00 I miejsce
  • M.Amer.Półn. Chicago '00 I miejsce
  • MPO Wrocław '00 I miejsce
  • MEO Katowice '00 III miejsce
  • MP Krosno '01 I miejsce
  • ME Szentes '01 I miejsce
  • MPO Kielce '01 I miejsce
  • P¦O Paryż '02 III miejsce
  • MP Toruń '02 I miejsce
  • ME Warna '02 I miejsce
  • MEO Wroclaw '02 I miejsce
  • Synoradzki Jacek, 1 dan, 36 lata
    Częstochowski Klub Kyokushin Karate
    Zmora Roman, 3 kyu
    Gorzowski Klub Kyokushin Karate
    • ME Messyna '06, III m
    Cie¶luk Karol, 2 kyu, 26 lat
    Bielański Klub Kyokushin Karate
    • MP Rzeszów '07, II m
      Sieradzki Marcin, 2 kyu, 22 lat
    Bielański Klub Kyokushin Karate
    KATEGORIA SENIOR (pow. 35/40 lat)
      Comski Robert, 1 dan, 36 lat
    Wrocławski Klub Kyokushin Karate
    Bielecki Aleksander, 2 dan, 36 lat
    Strzelecki Klub Kyokushin Karate
  • MP Częstochowa '93 III miejsce
  • MP Gdańsk '96 III miejsce
  • ME Gdańsk'97 III miejsce
  • MP Wrocław'98 II miejsce
  • MP Kielce '00 III miejsce
  • PP Gliwice '01 III miejsce
  • Goliński Edward, 3 dan
    Limanowski Klub Kyokushin Karate
    Zieliński Zbigniew, 3 dan, 44 lata
    Chrzanowski Klub Kyokushin Karate
    Weselski Włodzimierz, 3 dan, 42 lata
    Zakopiański Klub Kyokushin Karate
    • M¦ seniorów Tokio'07 III m
      Makara Ryszard, 2 dan, 45 lata
    Przemyski Klub Kyokushin Karate
    KATEGORIA KATA KOBIET
    Dadzibug Małgorzata, 2 dan, 35 lat
    Sosnowiecki Klub Kyokushin Karate
  • MP Krosno '93 I miejsce
  • MP Radom '94 I miejsce
  • MS Nowy Jork '96 V miejsce
  • MP Grudzi±dz '00 I miejsce
  • MP Chełm '97 I miejsce
  • MP Wrocław '00 I miejsce
  • ME Katowice '00 II miejsce
  • MS Osaka '01 (V-VIII) miejsce
  • MP Sosnowiec '02 I miejsce
  • MEO Wroclaw '02 III miejsce
  • Sularz Izabela, 2 dan, 28 lat
    Lubelski Klub Kyokushin Karate
  • MP Chełm '97 II miejsce
  • MP Bydgoszcz '97 II miejsce
  • PP Siedlce '98 II miejsce
  • MP Lublin '99 II miejsce
  • MP Wrocław '00 II miejsce
  • ME Katowice '00 III miejsce
  • MP Kielce '01 I miejsce
  • MEO Wroclaw '02 II miejsce
  • Radziewicz Aleksandra, 23 lata
    Opolski Klub Karate Kyokushin
    • udział w Mistrzostwach ¦wiata Chiba 2007
    • Mistrzostwa Europy 2006 3 miejsce
    • Mistrzostwa Europy 2005 3 miejsce
    • Mistrzostwa Obu Ameryk 2005 2 miejsce
    • Mistrzostwa Polski 2006 1 miejsce
    • Mistrzostwa Polski 2005 2 miejsce
    • Mistrzostwa Polski 2004 2 miejsce
    KATEGORIA KATA MĘZCZYZN
    Karpiński Remigiusz, 4 dan, 36 lat
    Ełcki Klub Kyokushin Karate
  • MP Bytom '91 II miejsce
  • MP Włocławek '92 I miejsce
  • MP Częstochowa '93 I miejsce
  • MP Kielce '94 I miejsce
  • MP Legnica '95 I miejsce
  • ME Volos '96 III miejsce
  • MP Koszalin '97 I miejsce
  • MP Kielce '00 I miejsce
  • MP Wrocław '00 I miejsce
  • ME Katowice '00 III miejsce
  • MS Osaka '01 III miejsce
  • MA Nowy Jork'01 II miejsce
  • MP Sosnowiec '02 I miejsce
  • MEO Wroclaw '02 II miejsce
  • Manecki Andrzej, 3 dan, 38 lat
    Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
  • MP Legnica '95 III miejsce
  • MP Gdańsk '96 III miejsce
  • MP Koszalin '97 III miejsce
  • PP Siedlce '98 II miejsce
  • MP Wrocław '98 II miejsce
  • MP Siedlce '99 III miejsce
  • Gruba Jan, 4 dan
    Warszawski Klub Kyokushin Karate
  • MP Gdańsk '96 II miejsce
  • MP Legnica '95 II miejsce
  • ME Katowice '00 IV miejsce
  • MEO Wroclaw '02 III miejsce
  • Radziewicz Wojciech, 3 dan, 29 lat
    Opolski Klub Kyokushin Karate
    • Nowy York, 19 czerwiec 2004 r.: II miejsce na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Obu Ameryk w Karate Kyokushin w kat. Kata (pokazy)
    • Kielce, 17 kwiecień 2004 r.: I miejsce na Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin Wszechwag w kat. Kata
    • Legnica, 27 kwiecień 2003 r.: I miejsce na Międzynarodowym Pucharze Polski Karate Kyokushin w kat. Kata
    • Sosnowiec, 12 paĄdziernik 2002 r.: II miejsce na Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin Wszechwag w kat. Kata
    • Szczecin, 25 maj 2002 r.: II miejsce na Międzystylowych Mistrzostwach Polski Karate WKF (World Karate Federation)
    • Kielce, 1 grudzień 2001 r.: II miejsce na Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin Wszechwag w kat. Kata
    • Wrocław, 14 paĄdziernika 2000 r.: II miejsce na Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin Wszechwag w kat. Kata
    TRENERZY
    Drewniak Andrzej, 7 dan
    Krakowski Klub Kyokushin Karate
    Rój Włodzimierz, 4 dan
    Gorzowski Klub Kyokushin Karate
    Kęska Roman, 4 dan
    Krakowski Klub Kyokushin Karate
    Borowiec Krzysztof, 4 dan
    Kielecki Klub Kyokushin Karate
    Dadzibug Eugeniusz, 4 dan
    Sosnowiecki Klub Kyokushin Karate




    © 1997-2017 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai